Reklaam:Hinnad maas: Tallinna kesklinna korterite hinnad algavad 10 000 kroonist ruutmeeter

Kesklinna korteriturul on hinnalangus olnud suur nagu kõikjal – täna võib leida remonti vajava korteri ca 10 000-15 000 kr/m2 kirjutab Uus Maa Kinnisvarabüroo elamispindade kinnisvarakonsultant Margit Sild.

Heas korras korteri hind on ca 20 00025 000 kr/m2. Kuna kesklinna (enamjaolt vanalinna ja Kadriorgu) korteriturg on Tallinna eripäraseim, on hinnavahemik ja valik (alates kõrghoone heade vaadetega modernsetest korteritest kuni vanalinna või Kadrioru ajalooliste korteriteni) väga suur. Veel tänagi tehakse üksikuid tehinguid keskmisest oluliselt kõrgema hinnaga, kuid sel juhul on tegu ka keskmisest oluliselt erineva kinnisvaraga, vahendab Ehitusuudised.net.

Kesklinna ostjaskond on olnud alati mitmekesine ja üle pika aja on kohalike ostjate kõrval taas ka märkimisväärselt välismaalastest ostjaid – investoreid Venemaalt, Soomest, Itaaliast jm. Neid, kes Eesti kinnisvaraturuga alles tutvuvad, on aga veelgi rohkem. Nii et kesklinna maakleritel on kiired ajad.

Viimastel kuudel on olnud märgatav, et uusi kinnisvara müügipakkumisi on hakanud vähem tulema. Aga taas on maad hakanud kuulama kinnisvaraarendajad, kes teevad eeltöid mõne huvitava arendusprojektiga, pöörates senisest suuremat tähelepanu nii maja arhitektuurile, planeeringutele kui ka elukeskkonnale tervikuna.Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service