Reklaam:Eeva Talsi on õppinud kiirustamise asemel reiki abil aega maha võtma

Eeva Talsi on õppinud kiirustamise asemel reiki abil aega maha võtma

OHMYGOSSIP — Lauljanna Eeva Talsil on tegemist palju – äsja ilmus esimene sooloplaat, Curly Stringsiga esinemisi jätkub ning hiljuti saabuti kontserdireisilt Jaapanist. Sellest, kuidas ta seda kõike jõuab ja millega pingeid leevendab, räägib Eeva pühapäeva hommikul saates “Hommik Anuga”, vahendab ERR.

“Paljud lood ei vajanud seda koosseisu,” põhjendas Eeva, miks otsustas anda välja plaadi eraldi Curly Stringsist. “Mõni ongi selline soololugu, mõni on duolugu. Siis ma tajusingi, et võib-olla see ei ole päris Curlyde projekt, ta on iseenesest nii terviklik. See on pigem nagu minu ja Juhani ühisplaat. Mõnes mõttes see soolokarjäär ei olegi õige sõna üldse.”

Jalmar Vabarna lahkumine bändist Eeva jaoks üllatus ei olnud. “Ma kuidagi tajusin natuke seda juba viimased aasta aega, et varsti võib-olla võib midagi toimuda. Ma nägin, kuidas Jalmar ikkagi päris palju tegi tööd kahe bändi vähel ja mõlemal bändil läheb nii hästi. Tõesti kahes korraga olla on nii keeruline,” selgitas lauljanna ja lisas, et bändi toetus oli Jalmaril kogu aeg olemas, kuni ta lõpuks ise otsustas, et siiski lahkub.

Ka ise pideva kiirustamise küüsis vaevlev Eeva on enda jaoks leidnud abivahendi, mis aitab tal keset pingelist päeva korraks aja maha võtta. “Selle nimi on reiki. See on lihtsalt selline meditatsioon, ma vahendan endale energiat,” selgitas ta. “Ma olen rahulikult ja panen enda energia voolama. Lihtsalt olen hetkes.” Eeva sõnul aitab see kriisiolukorras, kui keset kiirustamist korraks enda jaoks stopp teha ja kas või viis minutit aega võtta. “Kuidagi laabub kõik peale seda,” kinnitas ta.

“Hommik Anuga” on ETV eetris pühapäeva hommikul kell 10.00.

Avafoto: Eeva Talsi (Eero Vabamägi/PM/Scanpix)
Allikas: menu.err.ee

Loe kõiki OHMYGOSSIP´i seltskonnauudiseid SIIT


Tags assigned to this article:
EestiEeva Talsimeelelahutusuudisuudised

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service