Reklaam:Juulis avab uksed Eesti suurim uuskasutuskeskus

Juuli keskel avab Uuskasutuskeskus Tallinna kesklinnas kaupluse, kus 650 m2-l müüakse nii kasutatud riideid, mööblit, nõusid ja täiesti uue kaubaartiklina kasutatud jalgrattaid, aga alates sügisest korraldatakse ka klassiekskursioone harimaks lapsi ja noori keskkonnateadliku tarbimise küsimustes.

Uuskasutuskeskuse juhid on teinud tõsist tööd, et alates eelmisest sügisest äriregistris mittetulundusühingu nime taga seisnud staatus “pankrotis” kustutatud saaks ning uue kaupluse avamine on märk, et töö kannab vilja ning tervendamismenetlus kulgeb plaanipäraselt.

“Oleme täna oluliselt paremas seisus kui veel aasta alguses. Selle eest oleme tänu võlgu ka oma koostööpartneritele, kes on nõu ja jõuga meie ettevõtmisi toetanud,” ütles Uuskasutuskeskuse tegevjuht Katriin Jüriska.

Jüriska märkis, et vajadus uue kauplemispinna järele on tegelikult olnud juba mitu aastat – Uuskasutuskeskuse Paide tänava kauplus asub majas, mis aastaid tagasi lammutamisele oleks pidanud minema. Kuid see ei ole ainuke põhjus Eesti suurima asjade ringluse kaudu keskkonnateadlikku tarbimist propageeriva keskuse rajamiseks.

“Aeg on näidanud, et selline teenus on inimestele väga vajalik – suurenenud on nii ostajate arv kui ka nende inimeste arv, kes oma kasutult seisvaid asju Uuskasutuskeskusesse toovad,” lausus Jüriska.

Praegu on Uuskasutuskeskusel kaks kauplust: üks Telliskivi keskuses (Telliskivi 61), teine Paide tänaval (Paide 7), juulis avatakse kolmas kauplus aadressil Tatari tänav 64.Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service