Reklaam:Viru Keskuse vallutavad elusuuruses moefotod

Homme, 13. mail avatakse Viru Keskuses elusuuruses moefotodega stiilinäitus, mis on teenäitajaks eelseisvaks suvemoeks.

Näitusel on välja pandud kuusteist omanäolist moefotot, mille eesmärgiks on anda külastajatele moenõu ja inspiratsiooni suvehooaja garderoobi täiendamiseks ning innustada julgelt riietuma, oma isikupära näitama ja rohkem eksperimenteerima. Inspireerivad fotod näitavad, et esmapilgul tavatud elemendid võivad kokku sobitades moodustada atraktiivse ja moodsa terviku ning julgustavad külastama esindusi, kuhu tavalisel osturetkel ei satuta.

Kõik stilistika jaoks kasutatud rõivad ja aksessuaarid pärinevad Viru Keskusest ja iga moefoto on varustatud teabega, kust toodet osta saab. Moefotode stilistideks olid Liisi Eesmaa, Liisa Ennuste ja Piret Puppart, kes on inspiratsiooni ammutanud nii filmidest, trendidest, tänavatelt kui ka kohalikust kaubavalikust.

Piret Puppart jälgis stilistikat tehes erinevaid inimtüüpe, et võimalikult erinevatele stiiliihalejatele midagi uut pakkuda. Pireti lemmikteemaks kujuneski moodne aednik, kelles tuleb esile helge tütarlapselikkus ja õrn inspiratsioon filmist “Alice Imedemaal”, kuid seda kõike kergelt militaristlikus stiilis.

Kuulsust koguva noore blogija ja peatselt Londonisse moeajakirjandust õppima suunduva Liisa Ennuste jaoks oli tegemist senisest suurima stilistikaprojektiga. Liisa selgitas: “Need komplektid annavad edasi erinevaid isiksusi – pehme ja naiivne tütarlaps, poisiliku olekuga mugav naine, ultrašikk femme fatale, flirtiv lillelaps, eklektilise stiiliga värvikas naine ja badboy välimusega kutt.”

Futuristliku stiilitunnetusega Liisi Eesmaa riietas erinevaid karaktereid eesmärgiga muuta välimus mänguväljakuks, kus saab lõbutseda, värvidega katsetada ja julgeid nippe kasutada. Liisi ei muretse, kui kleitidest on vaja teha hoopis hiigelsuured õlak-padjad või poisid muuta üle vindi keeratud nohikuteks. “Riietumine peab alati olema lõbus ja mänguline,” sõnas Eesmaa.

Moefotosid saab uudistada Viru Keskuses kuni 20. juunini, atraktiivsed eksponaadid on laiali paisatud üle keskuse mitmel korrusel.


Tags assigned to this article:
Liisa EnnusteLiisi EesmaaPiret Puppart

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service