Reklaam:Elina Kann aka Iglesiase Elina ning realitys „Kaunitar ja Geenius“ kuulsust kogunud Marianna Link põrutasid Ibizale!

Hakkajad neiud on tuttavad juba keskkooli ajast ning aastatega on neist saanud väga head sõbrad. Ibizal veedab Elina sel aastal juba kolmada suve, Mariannale on see esimene kord külastada seda eksootilist Hispaania palmisaart. Koos reisimine pole aga neidudel esmakordne – varem on nad käinud koos Egiptuses ning hiljuti naaasesid nad oma ühiselt pikalt reisilt Türgist.

Elinal on Ibizal palju tutvusi ning saar on talle juba nagu oma kodulinn ning Elina arvab, et millal siis veel reisida, kui mitte nooruses. Marianna lisab: “Kui oled suhtes ja sul on laps(ed) siis pole võimalik mitmeks kuuks ära minna, me kasutame oma vabadust ja noorust, et reisida ja uusi kogemusi saada.“

Elina ja Marianna lähevad Ibizale oma kulude ja kirjadega ning üürivad endale seal korteri. „Tegime terve talve kõvasti tööd ja panime raha kõrvale, et saaksime suve nautida Ibizal,“ selgitab Marianna. Koos elamist nad ei pelga ja on kindlad, et omavahel neil erimeelsusi ei teki, „Usaldan Mariannat täielikult,“ räägib Elina.

Küsimusele, kauaks neiud plaanivad jääda, ei oska nad veel täpselt vastata. „Plaan on olla 2-3 kuud aga eks paistab, kuidas meil seal läheb,“ räägib Marianna. Elina lisab entsusiastlikult: “Olen kindel, et saame hakkama ja meil tuleb suurepärane suvi!“

Incorrect URL attribute defined
Tags assigned to this article:
Elina KannMarianna Link

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service