OHMYGOSSIP — Kultuuriportaal kannab ĂĽle 27. septembril toimuva ĂĽrituse “Linastus & kohtumine tegijatega”, mille raames kohtuvad kinos Sõprus filmi “Luuraja ja luuletaja” reĹľissööri Toomas Hussari ning näitlejate Rain Tolgi ja Lana Vatseliga.

Kino Sõpruse sari “Linastus & kohtumine tegijatega” toob eesti filmitegijad kinno kohtuma oma publikuga. Koos värske filmi linastusega saab mõtteid vahetada linateose autoritega. Menukas sari jätkub 27. septembril filmiga “Luuraja ja luuletaja”. Külalisteks on filmi režissöör Toomas Hussar ja näitlejad Rain Tolk ja Lana Vatsel.

“Luuraja ja luuletaja” on lugu mehest, kes pidi hakkama õigesti käituma. Sarmitu salapolitseinik Gustav Tukk (Jan Uuspõld) kohtub salapärase mustlannaga. Peagi selgub, et tegemist on Vene luure poolt talle seatud lõksuga. Et vastase kavatsustele paremini jälile saada, antakse Gustavile käsk suhet jätkata. Paraku kipub ülesanne mehel üle jõu käima, sest eneselegi ootamatult on ta vaenlasesse armunud. Mustlanna vastu tunneb romantilist huvi ka luuletaja Miku Tähn (Rain Tolk), kes on paras tüütus. Käivituvad protsessid, mis ei tõota ühtegi head lahendust.

ERR kultuuriportaal teeb kohtumisõhtust ülekande.

Allikas: menu.err.ee
Loe kõiki OHMYGOSSIP´i seltskonnauudiseid SIIT