Reklaam:Reiu Rockini on jäänud vähem kui kuu aega

Tänasest saab festivali lõpliku esinejatenimekirja ja ajagraafikuga tutvuda Reiu Rocki kodulehel. Festivali avamine on seekord usaldatud lõunanaabrite hoolde – lätlaste vokaaltrio PeR esitab Reiu Rockil erikava, kus segatud rokiklassika ja hetkehitid üheks suureks keelemurdjaks. Teise hilise liitujana astub laupäeva hilisõhtul lavale festivali viimane esineja – Zorg Eestist. Reiu Rockil näeb esimest korda eesti keelset Zorgi livena. Viimasest avalikust esinemisest on möödas 4 aastat.
 
Reedel, 11. juunil, astuvad Reiu Rockil üles Toe Tag, HND, Ott Lepland, Nevesis, Röövel Ööbik, Aides, Shanon, PeR (Lat) ja Bedwetters.
Laupäeval, 12. juunil Metsatöll, Zorg. Amoral (Fin), Mimicry, Recycle Bin, Epordwerk, Kitto (Aus/Swe), Mushy, Groundhog Day, Revolver, Jana Kask, Still Haunts Me ja The Belka.
 
Peale bändide nautimise on Reiu Rockil võimalus tegeleda mitmesuguste meelelahutustega nii vees, maal kui õhus. Lastele on loodud vahva lustipark lõbusate ajaviidetega. Samuti on oluline teada, et kohapeal on ka lastehoid. Suurtele on olemas aga kõik tünni-ja parvsaunadest kuni jalgpalli MMi otsaülekande vaatamisvõimalusele suurelt ekraanilt.
 
Festivalile on võimalik tulla ka jõetaksoga – maaliline kolmveerandtunnine veesõit mööda Pärnu ja Reiu jõge otse festivalipaika. Reiu Rocki jõetakso väljub Pärnust, Alexela bensiinijaamast Vallikääru suudmes, Pärnu Jahiklubi vahetust lähedusest. Pileti hind täiskavanule 25 krooni, lisainfo ja broneerimine gruppidele telefonil 5217118 (hr. Arno Maidla).
 
Festivalipass kuni 31. maini 245.-, koos telkimisega 345.-, alates 1. juunis pass 295.-, koos telkimisega 395.-. Lastele kuni 12 eluaastat on koos lapsevanemast piletiomanikuga sissepääs tasuta, seega palume isikut tõendavad dokumendid kaasa võtta! Telklaagri pileteid kohapeal eraldi ei müüda – telklaagrisse pääseb ainult festivalipassi ja telklaagri pileti lunastamisel eelmüügist Ticketpro, Piletimaailma ja Piletilevi müügipunktidest.
 
Reiu Rock toimub 11. ja 12. juunil Reiu Puhkekeskuse ja Paikuse-Reiu vabaõhulava aladel, Pärnu kesklinnast kõigest 6 kilomeetri kaugusel. Kõik info koos bändide kavaga on üleval festivali kodulehel: www.reiurock.ee.


Tags assigned to this article:
Reiu Rock

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service