Reklaam:Soome telesaate X-Factor võitis Elias Hämäläinen

Kõige esimese hooaja Soome talendisaates X-Factor pani kinni Elias Hämäläinen. Saate võit tegi Eliasse tundeliseks ning ta tänas pisaratesse puhkedes oma ema ja pühendas võidu talle.

Ka küsitluste põhjal, mis enne saate finaali tehti, oli Elias ilmselge soosik. Elias ise aga ei uskunud oma võitu enne, kui Heikki Paasonen tervele Soomele seda teavitas. Sellepeale täitusid ta silmad pisaratega ja ta ütles, et see lõpptulemus määras tema tuleviku.

”See on unistuse täitumine!” suutis lõpuks pisaratega võitlev Elias öelda. ”Mul praegu mõtted ei liigu väga palju. Ma mõtlen veel ja vaatan, mis mõttesse tuleb, siis räägin oma tulevikust,” naerab Elias.

Eliast tegi emotsionaalseks ka see, et ta pühendas võidu oma hiljuti lahkunud emale. ”Ma võitsin selle oma emale. Ta oli siin. Ma arvan, et mu ema oleks uhke, kui ta mind praegu siin näeks. Tänan teid fännid!”

Finaalsaates võttis Elias uue suuna ja muutis oma laulužanrit. Kohtunike arust oli see hea käik. Linda arust säras Elias hoopis uues valguses, kui ta nii suurel laval esines.

”Jah, suuremal laval oli lihtsam tänu suurele rahvahulgale. Kui on rohkem rahvast, on ka lihtsam esineda,” tõdes Elias.

”Te kõik hääletasite minu poolt. Aitäh teile kõigile. Ilma teieta poleks ma siin ja see on kõigest kõige tähtsam!” kiitis Elias oma fänne.


Tags assigned to this article:
Elias HämäläinenHeikki Paasonen

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service