Reklaam:Miss Soome 2010 Viivi Pumpaneni poiss Pezhman “Petsku“ Ahmad ei pääsenud Hunks´i liikmeks

Soome missi Viivi Pumpaneni poissi Pezhman “Petsku“ Ahmad´i on avalikkuse ees korduvalt nimetatud Scandinavian Hunks´i liikmeks, mis paraku ei vasta tõele. Tantsugrupp Hunks lükkab väite, et Pezhman nende ridadesse kuulub ümber, vahendab MTV3.fi.

“Pezhman Ahmad ei ole Scandinavian Hunks showrühma liige, ei esine kõnealuses rühmas, ega esinda seda. Pezhman oli showrühmas vaid katseajal. Tavaliselt antakse pärast katseaja lõppu teada, kas ta sobib selle liikmeks või mitte. Otsus tehakse paari katse-esinemise alusel,” räägib trupi esindaja.

Tantsutrupi asetäitja Samuli Järvinen kinnitab, et põhjus, miks teda truppi ei võetud, ei seisne tülis. Järvinen lisab veel, et Pezhman on väga lõbus inimene ja temaga on hea koos töötada. “Mul ei ole Ahmadi midagi negatiivset öelda. Kõik on sujunud suurepäraselt,” räägib Järvinen, ning selgitab, et Pezhman jäi trupist välja oma vähese koolituse tõttu.

“Ahmadil ei olnud piisavalt aega harjutada nõutud koreograafiat ja esinemist. Seetõttu ei ole meil muid võimalusi otsuse langetamisel.”

Incorrect URL attribute defined

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service