Reklaam:Ines Karu kaitses idamaistes tantsudes kraadi

Selja taga seitse aastat idamaiste tantsude treenerina, on Ines Karul (24) nüüd taskus ka kõrgem kvalifikatsioon – teda on juba tantsima ja õpetama kutsutud Šveitsi, Belgiasse, Egitusesse, Lätti ja Ameerikasse.

Ines sai tunnistuse taskusse Kairost, Lähis-Ida suurimast idamaise kultuuri ja tantsu keskusest ISOC, kirjutab Kroonika.

Veetlev blondiin on idamaise tantsuga tegelenud peaaegu kümme aastat, kuid tundis puudust vastavast tasemetunnistusest. “Kui millegagi tegeleda, siis ikka põhjalikult, perfektsionist, nagu ma olen,” muigab ta. Ines liitus õppeprogrammiga mullu veebruaris.

Ines õppis idamaist tantsu selle elava legendi professor dr. Hassan Khalili käe all – esimene egiptlane, kes on tulnud Euroopasse tantsijaid ja õpetajaid koolitama. Ines tutvus Khaliliga kolme aasta eest Kairos tema workshopil ja saatis talle peagi oma sooviavalduse ning CV.

Mõni aeg hiljem ristusid nende teed Lätis, kuhu Inest esindama kutsuti ja kus professor sealsesse žüriisse kuulus. “Edukas esinemine võistlusel tõi rahvusvahelise tunnustuse ja ISOC-i uks oli mulle avatud.”

Lisaks teadmisetele ja oskustele, kuidas paremini tantsida ja õpetada, on Kairo instituudis tudeerimisest veelgi enam kasu tõusnud. “See on uskumatu, kui mitmed uksed on avanenud, kui sain juurde kasulikke kontakte ja tunnustust,” rõõmustab Ines.


Tags assigned to this article:
Hassan KhalilInes KaruISOC

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service