Reklaam:

Loe Khloe Kardashiani nippe, kuidas armuvalust üle saada!

Loe Khloe Kardashiani nippe, kuidas armuvalust üle saada!

OHMYGOSSIP – Khloe Kardashian teab kõike armuvalu kohta – tõsielustaaril on olnud viimastel aastatel mitmeid kõrgelennulisi suhteid ning hiljuti postitas ta enda kodulehele video, kus ta jagab nõu, kuidas saada üle endisest armastusest.

“Mida hõivatum sa oled, seda vähem sa millestki mõtled,” soovitas naine. “Proovi suunata oma mõtted vaid vajalikele asjadele. Ürita leida uus hobi ja pühendu vaid sellele.” Samuti soovitab Khloe olla koos suurepärase seltskonnaga: “Ümbritse end pere ja sõpradega, keda sa armastad – ma arvan, et see eon superoluline, sest kui sa oled üksi, siis sa mõtled rohkem enda südamevalule. Sa lihtsalt hakkad üle mõtlema ja su aju hakkab tegema trikke, mis ei ole mitte kunagi kasulik. Kuid lõpuks läheb iga päevaga aina paremaks ja paremaks.”

Khloe oli aastal 2014 paar kuud suhtes räppar French Montanaga. Pärast lahkuminekut käis ta kohtamas NBA-staar James Hardeniga, kellega suhtes olles hoolitses ta ka oma endise abikaasa Lamar Odomi eest, kui mees narkootikumide üledoosist taastus.

“Sügaval sisimas ma ei usu lahutusse,” on Khloe kirjutanud, “kuid lõpuks jõudsin ma oma abielus punkti, kus ma pidin valima enda vaimse ja emotsionaalse tervise eest hoolitsemise ning enda õnne tagamise eest. Ma olen teinud rahu selle otsusega ja tunnen, et hoidsin oma tõotuseid kuni lõpuni.”

Allikas: yahoo.com
Foto: Twitter (@khloekardashian)


Tags assigned to this article:
Khloe Kardashian

Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2020 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service