Reklaam:Kati Murutari armastatu Olev Veskimäe on taas silmapiiril

Kirjanik Kati Murutari eluromaan nopib uusi peatükke. Armastatud Olev Veskimäest (50) lahku läinud kirjanik Kati Murutar (43) on mehega taas koos. Murutar on andnud ka lubaduse meest mitte “lämmatada” ning ehitab talle selleks puhuks onni, kirjutab Kroonika.

“Teeme ära” talgutel jäi Ranna Rantšos ülemöödunud nädalavahetusel objektiivide ette Kati oma laste ja … Oleviga, keda ta hellitlevalt Robinsoniks kutub.

Kati tunnistas: “Me ei ole Robinsoniga mitte terviku kaks poolt, vaid kaksikleegid.” Viimane olevat ilmas üha sagedamini ilmnev fenomen – ühe vaimu mitu kehastust. KKui inimesel pole suhted oma lapsepõlve, elukäigu ja endaga päris korras, ei kannata ta ka oma kaksikleegi lähedust pidevalt välja. Tõmme on vastupandamatu, põlemine meeletu. Aga perioodilise sinusoidina jäävad sellest müstilisest palangust järele tukid.”

Nüüd on Kati Robinsoniga ettevaatlikum ja ei püüa teda “lämmatada”. Nõnda kavatseb ta uude tallu Soonele mehele puu otsa majakese ehitada.

“Et meie Nipernaadi saaks tulla, minna ja ahistamata olla. Mis siis ikka – lind on õhus, kala vees. Kedagi ei saa vägistada. Praeguses ilmas polegi vist absoluutseid suhteid ega ühiselu vorme – olgem meistrid variantide paljususega toime tulema!”


Tags assigned to this article:
Kati MurutarOlev Veskimäe

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service