Reklaam:Malcolm Lincoln esines Toomas Hendrik Ilvesele, Tarja Halonenile ning nende kaaslastele

4. mai õhtul andis Eesti Laulu võitnud popgrupp Malcolm Lincoln Eesti ja Soome Vabariigi presidentidele eksklusiivse üllatusesinemise. Pärast riikliku õhtusöögi lõppu esitas Malcolm Lincoln “magustoiduks” president Toomas Hendrik Ilvesele ja Soome Vabariigi president Tarja Halonenile ning nende kaaslastele kolm laulu oma varsti ilmuvalt albumilt “Loaded with Zoul”, kirjutab Elu24.

Peale esimest lugu võttis president Ilves sõna ning kinnitas külalistele, et Eesti on hea muusika maa ning sel aastal esindab Eestit Eurovisiooni lauluvõistlusel väga hea muusika – Malcolm Lincoln lauluga “Siren”. Peale esinemist läks president Toomas Hendrik Ilves esinejaid tervitama ja uuris, millist muusikat Malcolm Lincolni liikmed vabal ajal kuulavad.

Samuti mainis president Ilves, et avastas Malcolm Lincolni “Siren” loo enda jaoks juba enne Eesti Laulu võitu ja oli positiivselt üllatunud, et selline lugu eestlaste südamed võitis. Lõpetuseks andis president kaasa oma parimad sõnad mai lõpus Oslos toimuvale Eurovisiooni lauluvõistlusele.Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service