Reklaam:

UURING: Käekoti sisu on ideaalne bakterite kasvukeskkond, tunduvalt mustem kui WC!

UURING: Käekoti sisu on ideaalne bakterite kasvukeskkond, tunduvalt mustem kui WC!

OHMYGOSSIP — Naiste käekotist leiab palju erinevaid nii tarbe- kui tarbetuid esemeid. Ja siis on seal veel lisaks bakterid! Kui sa ei ole oma käekotti hiljuti korrastanud, võid kindel olla, et see kubiseb bakteritest, vahendab Metro.

Sakslaste koostatud uuring näitab, et enamike käekottides paikneb vaid ruutsentimeetri suurusel alal 10 000 liiki erinevaid baktereid. Selle kohaselt on käekott veel mustem, kui keskmine tualettpott, mida kusjuures puhastatakse tihemini, kui käekotte.

“See pole üllatav, kuna meie käed on baktereid täis,” ütleb koristusfirma pealik Roxanna Pelka antud uuringu tulemuse peale.

Uuringud näitavad, et kätel elab 4700 erinevat bakterit. Katsume oma kätega kõike ja veel enam kõike, mis on koti sees ning sedasi need bakterid kotti satuvadki,” lisab Roxanna. Uuringud näitavad, et nahast kott on bakterite kasvuks kõige soodsam paik ning kõige räpasemaks esemeks peetakse kätekreemi.

Avafoto: ©OHMYGOSSIP

Loe lisaks:
Anu Saagim: Eelistan Louis Vuittoni klassikalisi pruune käekotte
Kroonika reastas kalleid käekotte armastavad kaunitarid, kellest üks on kahtlemata bravuuritar Anu Saagim. Tema kogus on vähemalt viis-kuus Louis Vuittoni monogrammi kollektsiooni ridiküli. LV monogram käekottide hinnad algavad 500 eurost ja küündivad 5000 euroni

Heti Tulve: Käekott on minu jaoks lihtsalt tarbeese
Värske ajakiri Kroonika reastab sel nädalal disainerkottide kuningannad, kelle käevangus näeb alati midagi hirmkallist. Aastaid tagasi Eesti seltskonnaellu ärimees Meelis Lao elukaaslasena imbunud Heti Tulve on üks neid, kellel kallite disainerkottide kogu.

Oprah’ile keelduti Zürichi poes 38000 dollarilist käekotti näitamast
USA teletäht ja maailma üks rikkamaid naisi Oprah Winfrey koges enda sõnul Zürichis rassismi, kui üks müüja keeldus talle näitamast kallist käekotti. “Sellised asjad ei juhtu minuga, kui inimesed täiesti kindlalt ei tea, kes ma olen,” ütles Oprah intervjuus Entertainment.

 

 Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2020 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service