Reklaam:

Näitleja Pekka Strangi kaksikud surid naise kõhus – „Ma ei tegelenud selle teemaga kuidagi”

OHMYGOSSIP – Pekka Strang tõdeb intervjuus ajakirjale MeNaiset, et mehed unustavad enda eest hoolt kanda, kui nende peret tabab raseduse katkemine.

Näitleja Pekka Strang (38) meenutab intervjuus endale osaks saanud suurt tragöödiat.

Teda ja tema abikaasat Piat tabasid rasked ajad 2008. aastal, kui kaksikud, keda nad koos naisega ootasid, naise kõhus raseduse ajal surid. Strangil oli sel ajal probleeme ka töö juures – ta mehkeldas end Lilla Teaterni lavastajana peaossa, mille jaoks oli enda sõnul liiga noor ja liiga kehv. Raseduse katkemist Strang käsitleda ei osanud.

„Ma ei analüüsinud seda mingil moel enne kui seitse aastat hiljem teleintervjuus,” räägib ta, „kuigi oleksin kindlasti vajanud nõustamist.”

„Kui asja enda jaoks kiiresti läbi ei mõtle, mõtled pärast aeglaselt ja pikalt,” kirjeldab Strang MeNaiset veergudel.

Mees ei saanud ise aru, millest tema halb enesetunne tingitud oli. Ta usub, et mehed ei oska sellises situatsioonis enda eest hoolitseda.

„Kui rasedus katkeb, siis keskendutakse alati naistele ja nende tunnetele, mis on täiesti loomulik. Aga nüüd, hiljem, kus ma olen sama kogenud meestega rääkinud, tuleb välja, et ka teine osapool elab sellist kaotust väga üle. Ka mehel on tekkinud lootus ja tuleb lubada endal leinata. Mina jätsin selle etapi vahele.”

Nüüd on Strangil naisega kolm poega.

Pekka Strang mängib peaosa Dome Karukoski peatselt ekraanile jõudvas linateoses Tom of Finland.

Vaata lisaks:

Mailis Reps: Sünnitan, kuigi eelmine rasedus ebaõnnestus!
OHMYGOSSIP – “Esimese lapsega oli kõik hästi ja teisega samuti. Siis tuli hulk negatiivseid kogemusi ning ma ei tea siiani, millest,” räägib poliitik Mailis Reps, kellel neljas rasedus katkes. Nüüd on ta taas õnnelikult beebiootel.

Maris Altama: 12 asja, millest rasedad ei räägi
OHMYGOSSIP – Ma kohe mõtlesin tükk aega, kas kirjutada see postitus või mitte, kuna eestlased eelistavad mitte rääkida nendest asjadest. Võtsin end kokku ja kirjutan täitsa ausalt nii nagu asi on. Rasedusel on üks tume pool, millest paljud häbenevad rääkida.

Vähist taastunud soomlanna saab tänu uuele tehnikale peagi emaks
OHMYGOSSIP — Tampere Ülikooli Kliinikum (Tays) teatab oma värskest edusammust, et haigla hormooni- ja viljatuspolikliiniku koostöös saadi külmutatud munasarjakoega algus rasedusele, kirjutab Iltalehti.fi.

Avafoto: Pekka Strang (Väljavõte Iltalehti veebist)

 Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service