Reklaam:Indrek Neivelt: Kreeka pärast ei tasu erutuda

Rahanduse asjatundja Indrek Neivelt ei pea Kreeka võlakriisi nii märkimisväärseks, et paanikaga kaasa minna. “Paanika on suur, aga turud ongi sellised, et reageerivad kogu aeg üle,” ütles Neivelt.

“Kui me vaatame aasta-poolteist tagasi, mida räägiti rahvusvahelistel turgudel Eestist ja Lätist, siis on näha, et turud reageerisid üle. Ma arvan, et praegu nad reageerivad ka Kreeka ja Portugali osas üle. See on lihtsalt osa mängust.”

Eesti on peagi saamas piletit eurotsooni, kuid kuidas mõjutab tuure üles keriv paanika Eesti plaane? “Mis me siin ikka teha saame praegu? Me oleme kõik teinud, mis on tehtud. Mis siin ikka muretseda. Juhtub see, mis juhtub, ega me midagi muuta ei saa,” lausus Indrek Neivelt.

Tema sõnul võib näha igasuguseid ohtusid, joonistada igasuguseid stsenaariume ja hirmutada, aga sellest ei ole kasu midagi, kuna me ei saa midagi teha.

Neivelt ütles, et kui vaadata euro kurssi teiste valuutade suhtes, siis ei ole häda midagi. “Euro oli küll mõni aeg tagasi tugevam, aga siis ta oligi liiga tugev.”


Tags assigned to this article:
Indrek Neivelt

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service