Reklaam:Pavel Loskutov võistleb Riia maratonil

Eesti esimaratoonar Pavel Loskutov teatas oma osalemisest 23. mail toimuva Nordea Riia maratoni täisdistantsil. Korraldajate kinnitusel oodatakse Riia maratonist osa võtma ligikaudu 10 000 jooksjat.

Euroopa meistrivõistluste hõbeda ja Eesti rekordiomaniku Pavel Loskutovi sõnul on Riias võistlemine nagu koduväljakul mängimine. ?Korraldajad kutsusid mind osalema just tänavu 20. juubelit tähistavale Riia maratonile ning otsustasin täisdistantsil võistelda,? ütles Loskutov.

Nordea Riia maratoni direktori Aigars Nordsi sõnul on jooks eestlaste seas iga aastaga järjest populaarsem juba sellepärast, et see on kõige lähemal toimuv rahvusvahelisel tasemel maraton. ?Loodan, et Pavel Loskutovi initsiatiiv julgustab eestlasi osalema kas täis- või poolmaratonil kui ka lühimal, viie kilomeetrisel rajal,? ütles Nords.

23. mail 2010 toimuvale Nordea Riia maratonile on aprilli keskpaigaks registreerunud juba ligukaudu 5000 osalejat. Nordea Riia maratonil on võimalik valida täis- ja poolmaratoni ning viie kilomeeti pikkuse jooksudistantsi vahel.


Tags assigned to this article:
Nordea Riia maratonPavel LoskutovRiia maraton

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service