Reklaam:Hannah Gossip.ee-le: “Ma ei välista, et ühel hetkel linnamüra selja taha jätan ning kusagile metsade vahele kolin”

Eesti üks tuntumaid lauljaid Hannah, kes omab elamisi nii Eestis kui Inglismaal, räägib, mis teda kodu puhul köidab ning milline elamine talle meeldib. Tallinna Nõmme maja ja suurlinnas asuva korteri vahel ennast jagav kaunitar räägib, et tegelikult meeldiks talle ka väga maal elada. “Ma ei välista sugugi, et ühel hetkel linnamüra selja taha jätan ning kusagile metsade vahele kolin,” räägib Hannah Gossip.ee-le.

“Ma olen koduinimene ning minu kõige tähtsam omadus kodu kirjeldamisel on, et kodu peab olema soe ja hubane. Koht, kus on hea olla, koht, kus Sind ümbritsevatel asjadel on mingi hingeline väärtus. Arvan, et kodu peaks olema just nii väike, et jõuad ise kõikide töödega toime tulla ja nii piisavalt suur, et Sulle olulised vajadused saavad rahuldatud,” räägib Hannah Gossip.ee-le, et kodu ei pea tingimata olema hiigelvilla.

Samas lisab kaunitar, et see-eest köök peab tingimata suur olema. “Kuna mulle meeldib väga köögis toimetada, peab köök oma mõõtmetelt suur olema – et ikka oleks pinda, kuhu kõik meelepärane laiali laotada. Söögi tegemine on kunst, mis algab hetkel, mil valid sobilikud komponendid, kasutad oma loomingulisust ning lisad toiduvalmistamise protseduuri rohkelt armastust… just siis on tulemus kõige nauditavam,” arutab Hannah ning lisab, et ka panipaik, peab kindlasti olemas olema. “Olulised on jahedad ruumid toidu hoidmiseks, panipaik hoidiste tarvis jne”

Millised omadused on veel olulised, et kodu sarnaneks unistustekodule? “Teine asi, milleta ma enam hakkama ei saa, on kamin. Kamin põleb meie kodus igal õhtul, see on selline kindel traditsioon, et õhtusöögi ajal põlevad elutoas küünlad ja soojust andev praksuv kamin,” räägib kodusoojust ja romantikat armastav Hannah.

“Meie kodu kõige püham ese on klaver, muusikategemise ruum on meil läbimõeldud, et klaveri taga istudes paistab igast kaarest midagi inspireerivat ja kosutust andvat,” räägib Hannah, et tema kodus on klaver kõige püham ese.

“Olen kümme aastat Nõmmel elanud ja oma aed on samuti mulle tähtis,” jätkab Hannah. “See tunne, et saad kevadisel varahommikul paljujalu muru peale astuda ja loodusega ühte sulada, on mulle vajalik. Tegelikult meeldib mulle ka väga maal, seega ei välista ma sugugi, et ühel hetkel linnamüra selja taha jätan ning kusagile metsade vahele kolin.”

 

Loe lisaks:
Hannah räägib Gossip.ee-le kogu tõe oma rahast, majadest, tuntusest Inglismaal ja muusikast SIIT


Tags assigned to this article:
Hannah

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service