Reklaam:

Varemgi ehituspraagiga kimpus olnud Solarise keskuse küljest kukkus tänavale suur klaassein

Varemgi ehituspraagiga kimpus olnud Solarise keskuse küljest kukkus tänavale suur klaassein, vigastamata õnneks ühtki inimest.

Klaassein kukkus küljest Lido söögikohal, ütlesid Delfile juhtunu pealtnägijad. “Mitte midagi klaasseinaga enne ei juhtunud. Arvata võib, et lihtsalt kokkusattumus – suur tuul ja ehituspraak,” sõnasid nad.

Kaks tütarlast, kes sattusid samuti kella 19 paiku klaasi purunemist nägema, kinnitasid, et “laks oli ikka päris suur”. “Oleks keegi all olnud, oleks vist kohe surma saanud,” arvasid nad.
…………….

Klaaspakett Tallinna Solarise keskusest ei kukkunud, vaid võeti pühapäeva õhtul maha pärast seda, kui eelnevalt mõranenud klaastahvlist oli paar tükki välja kukkunud, selgitab aga Solarise keskuse haldusjuht Erko Reinmann.

„Klaas võeti alla ning seda mitte juhuslikult ega möödakäijaid ohustavalt,” selgitas Reinmann. Tema sõnul oli klaas mõranenud ja uus klaaspakett valmis. Graafiku kohaselt pidi klaasivahetus toimuma eelmise reede hilisõhtul, kuid töid teostava ettevõtte palvel lükati töö selle nädala algusesse.

„Pühapäeval pudenesid mõranenud klaastahvlist välja paar väikest tükki, mispeale Solarise turvameeskond piiras esmalt ohtliku ala, seejärel saabus kohale tõstuk ning kogu klaas võeti alla,” rääkis haldusjuht.


Tags assigned to this article:
Erko ReinmannSolaris

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service