Reklaam:Kertu Jukkum treenib triatloniks

Mõni nädal tagasi kirjutas telenägu ja raadiohääl Kertu Jukkum oma blogis, et valmistub triatloniks. Lähemalt uurides selgub, et Kertu on tõesti ette võtnud suure katsumuse, mis päädib augustikuus Pühajärvel toimuva TriStar111 Estonia võistlusega.

Võistlus saab olema raske – Kertul tuleb läbida üks kilomeeter ujumist, 10 km jooksu ja 100 km rattasõitu, kirjutab ajakiri Naised.

Enda sõnul teeb ta seda kõike sooviga tõestada, kui palju ta tegelikult suudab. “Teen seda, et näidata – olen võimeline rohkemaks.”

“Väljalennu” saatejuht jõudis triatlonini läbi Ain-Alar Juhansoni tiimi, kelle pakutavale võimalusele ta ei suutnud “ei” öelda. Kertu, kes senini piirdus tervisespordiga, teeb nüüd nädalas viis korda trenni. Tagasilööke tal seoses treeningutega ette ei ole tulnud, on ainult edasiminekud. “Näiteks olen üle saanud oma foobiast ja suudan nüüd ujuda pea vee all, mida ma kunagi varem pole suutnud.” Veel on Kertul hea meel, et tänu spordiarsti jälgimisele on tal arsti tuvastatud rauavaegus nüüd kontrolli alla saadud.

Kertu tahab tõestada, et isegi tema, naisterahvas, suudab oma muude tööde ja tegemiste kõrvalt viia end sellisesse vormi, mis lubab võistelda nii raskel alal nagu triatlon.


Tags assigned to this article:
Ain-Alar JuhansonKertu Jukkum

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service