Reklaam:Miljonäri tütar Renata Piotrovski: “Ma ei oota printsi valgel hobusel”

Pärast glamuurset esilinastust Moskvas jõudis Eesti-Vene põnevik “Phobos/Hirmuklubi” ka Eestis ekraanidele. Üht peaosa mängib seal Eestist pärit Moskva näitlejanna Renata Piotrovski. Esilinastuspidu peeti sealsamas Ülemistes, ööklubis, millele hotelliomanikust isa Igor pani tütre järgi nimeks “Renata”.

Hoolimata kuulsusest ja särast on Renata vallaline. Tuleb välja, et sellise galiibriga naisel pole sugugi kerge endale kaaslast leida.

“Ma ei oota printsi valgel hobusel,” raputab Renata ägedalt lokke oma näo ümber. “Piisab heast, huumorimeele ja adekvaatse enesehinnanguga poisist. Mingi oligarhi poole ma ei püüdle. Häid suhteid raha eest ei osta. Pealegi, minuvanust oligarhi ei kohta. Moskvas on suured rahad jagatud. Kui keegi minuvanune rahaga laiab, siis tähendab, et ta on kellegi papa poeg. Ainult poeg! Mis ma sellisega peale hakkan! Sõidab selline limuga kolm tiiru Moskvale peale ja päev õhtal. Kui me oleme kasvanud üles erinevate raamatute ja mänguasjadega, siis sellist meest enam ümber ei kasvata,” räägib Renata Piotrovski Kroonikale.

“Normaalsed adekvaatsed poisid kardavad mulle läheneda,” kinnitab Renata.  Talle on öeldud, et ainuüksi tema näoilme tõrjuvat neid, kes teda ei tunne, kaarega temast eemale: seda haid parem mitte puutuda! “Aga ju see on mu kaitsereaktsioon,” naerab ta.


Tags assigned to this article:
Renata Piotrovski

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service