Reklaam:Anne & Stiil korraldab meigivaba päeva

Aprillikuine Anne & Stiil on pühendatud naiste loomulikule ilule ning seda toetab ka 14. aprillil toimuv meigivaba päev.

“Esimest korda Eesti moodsa naisteajakirjanduse ajaloos on kaanepersoon meikimata ja retušeerimata. Mul on pagana hea meel, et me selle ära tegime! Tegelikult ei olnudki avantüüri raske ette võtta, sest kõigil, kellega ideed jagasin, lõid silmad kohe särama. Nii naistel kui ka meestel (eriti meestel!),” kirjutab Merle Liivak ajakirja peatoimetaja veerus.

“See ei ole mitte esimene sedamoodi revolutsiooniline kaas maailmas. Viimase paari aasta jooksul on sellist eksperimenti tehtud ka mujal. Näiteks Prantsuse Elle proovis meigivabadust aasta tagasi, eile kuulsin juhuslikult ühelt Poola kolleegilt nende vastavast katsest.”

“Kuid meie otsustasime minna kaugemale kui teised. Uurisime, kui suur osa Eesti naistest tunneb end kodunt meigita lahkudes ebamugavalt, ja küsitluse käigus tunnistas seda lausa 44% – pea pooled. Mõtlemapanev number veenis meid teemat veelgi suuremalt ette võtma ja korraldama midagi täiesti enneolematut – meigivaba päeva.”

“Meigivaba päev, mille loosung kõlab “Olen ilus, loomulikult!”, leiab aset 14. aprillil ja aktsioonis kaasa löömiseks ei pea tegema muud kui olema meigist prii ja NAUTIMA seda. See ei ole meigivastane kampaania, sest a) jumestus on suurepärane isikliku stiili väljendamise vorm ja b) meigivahendid on tänapäeval nahasõbralikud, lausa kaitstes ja hooldades meie kesta.”


Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service