Reklaam:Marina Pugast Gossip.ee-le: “Tunnen sündmusi ette või näen neid unes”

Unistuste printsessi saatest tuntud kaunis Marina Pugast rääkis Gossip.ee-le, et igal inimesel on erilisi võimeid, mida saab soovi korral veel edasi arendada. “Ise tegelen joogaga, mis seisneb väga palju meditatsioonist ning avastasin, et see on väga palju arendanud minu intuitsiooni,” räägib Marina.

Mis tähtkujust te olete? Kas üldse või kui palju tähtkuju iseloomustus klapib teie iseloomuga?
Olen Neitsi tähtkujust. Minu iseloom mingil määral klapib minu iseloomustusega, kuid ainult osaliselt. Näiteks ma ei ole pedant ja ei ole üldse kokkuhoidlik. Samuti klapivad mõned asjad – nt et olen väga uudishimulik ja õpin terve oma elu midagi uut juurde.

Kas te olete astroloogia vastu ka suuremat huvi tundnud, uurinud näiteks enda astroloogilist kaarti, lugenud vastavat kirjandust vms.?
Olen huvitatud olnud kui ma noorem olin, siis lugesin päris palju. Aga hetkel küll mitte.

Kas ja kui palju te tähemärkidesse ja horoskoopidesse üldse usute? Kas loete näiteks lehesabadest päevaennustusi, uurite naisteajakirjadest suhtehoroskoope, enne suuremaid ettevõtmisi vaatate taevamärke jne?
Ei, minu elu absoluutselt ei sõltu horoskoobist. Eriti päeva- ja nädalahoroskoobid ei paku huvi, sest kui võrrelda erinevaid allikaid, siis nad omavahel ei klapi ju. Mida siis uskuda?

Kuidas klapib teie tähtkuju teie lähedaste tähemärkidega? On teil mõni eluline näide stiilis „täpselt nagu horoskoobis!“?
Kui rääkida suhtehoroskoobist, siis seda olen jälginud ja see minu arust vahest klapib. Mõnikord tead kuidas läheneda inimesele ja kuidas käituda, kui tead tema tähemärki, kuid siiski arvan, et astroloogia on seotud samuti numeroloogiaga ning kui inimesele teha isiklik prognoos, see sõltub ka mis päeval inimene sündis, mitte ainult mis faasis. Ning see kõik kooskõlas v-o annabki mingit ülevaadet.

Mida arvate ennustajatest? Kas olete ise kunagi nende juures käinud?
Ma pole kunagi ennustaja juures käinud. Ma ei taha teada oma tulevikku, tahan ise teha õigeid otsuseid. Arvan, et ennustajad on head psühholoogid, räägivad sellest mida inimene tahab kuulda. Maailmas on vähe ennustajaid, kes on tõepoolest võimetega. Kuid kui inimene usub neid ennustusi, siis tõenäoliselt nad täituvad ka, sest mõte materialiseerub.

Kas usute saatusesse, ettemääratusse, mingisse kõrgemasse jõusse, mõni usub ingleid mõni Jumalat, mida-keda teie?

Ma usun kõrgemasse jõusse. See on üksainus, lihtsalt inimesed nimetavad seda erinevalt – kelle jaoks see on Jeesus, kelle jaoks Buddha või Allah või inglid jne. Saatuse kohta võin öelda seda, et meile on küll ette määratud mingi saatus, aga minu arust neid variante kuidas elus võib minna on mitu. Meile on antud valikuvõimalus, sellepärast meie otsustest sõltub, kuhu iga inimene jõuab selles elus.

Olete te kunagi tundnud, et teil on erilisi võimeid? Näiteks tundnud mõnda sündmust ette, saanud telefonikõne kelleltki, kelle peale just mõtlesite, tajute vaime jne?
Arvan, et igal inimesel on võimed mida soovi korral saab arendada. Ainult et kas me tõesti vajame seda, selles on küsimus. Ise tegelen joogaga, mis seisneb väga palju meditatsioonist ning avastasin, et see on väga palju arendanud minu intuitsiooni. Viimastel aastatel olen väga tundlik selliste asjade suhtes, tunnen sündmusi ette või näen neid unes, mõtlen inimesest ja siis saan tema käest telefonikõne jne. See juhtub väga tihti.

Loe lisaks:
NEITSI e. Virgo (24. august – 23.september)

Esimene asi, mis teile tüüpilise Neitsi juures silma torkab, on hoiak, nagu oleks tal just praegusel hetkel mingi ääretult tähtis asi lahendada, või siis näolime, nagu oleks ta millegi pärast mures. Muretsemine on talle kaunis loomupärane. Neitsi on absoluutselt usaldatav ja siiras. Sellegipoolest võib ta teeselda, et on haige, kui ei taha kuhugi minna või midagi teha. Ta on valiv ja täpsust nõudev nii enese suhtes kui ka tubade korrastamises, toitudes, töös ja samuti armastuses.

Neitsi tähtkuju all sündinu on mõistusinimene, sügava iseloomu ja kriitilise mõistusega. Need inimesed tahavad lõpuni kõike teada, et veenduda selle tõsiduses. Neil on selge loogika, reaalsuse ja selguse tunnetus. Selle märgi all sündinutel on elu küsimustele terav pilk, nad on ettevõtlikud ja uudishimulikud, küllalt kavalad, kuid siiski tagasihoidlikud. Nad oskavad teistelt nende saladusi välja meelitada, kuid enesest ei armasta palju avaldada. Nad nõuavad kõigilt inimestelt täpset käitumist ja täpsust. Hirmu nad ei tunne. Tegutsemine on alati läbi mõeldud. Nad ei salli liialdusi, ekstsentrilisust ja vihkavad ebaõiglust. Korraarmastus võib muutuda lausa maaniaks. Neile meeldib koguda raha, nad on kokkuhoidlikud ja kergemeelselt välja antud raha tekitab neis meelehärmi.

Eelöeldu põhjal ei tohi muidugi teha järeldust, nagu oleks iga augusti lõpus või septembris sündinu ilmtingimata pisiasjade kallal noriv, pedantselt puhtust ja korda nõudev dogmaatik. Paljud Neitsid lausa säravad oma Merkuuri mõistusega – kui muidugi teieni jõuab nende poolt lendu lastud märkuste mõte – ning neist kiirgub Merkuurile omast sarmi, millele on raske vastu panna.

Kuigi Neitsi unistab väga harva võimatutest asjadest, on tal kaunis sageli harjumuseks manada näole unistavat ilmet, mis jätab teistele mulje, nagu oleks ta end üleni mähkinud vikerkaarelinikusse, mille paljast olemasolugi tema ratsionaalselt loogiline mõistus keeldub tunnistamast, rääkimata sellele järgnemisest. Kui Neitsi tüdineb kellegi vulgaarsusest, rumalusest, hoolimatusest või lohakusest, võib ta järsku tujukaks, ärrituvaks, tõredaks ja närviliseks muutuda.

Neitsi tähtkuju all sündinutel on alati isikupärane mõistus ja nad on head töötajad. Neist saavad head pedagoogid, kollektsionäärid, raamatukogu töötajad ja teised. Selle tähtkuju all sündinud omavad kirge teadmiste järele, õpivad kogu elu lõpuni. Neil on suur tahe lugemiseks ja uurimiseks. Nad on uhked oma teadmistele ja lasevad seda meeleldi välja paista. Neil on kõneand ja nendega on raske vaielda. Ülemusena väga pedantne ja on väiklase nõudlikkusega korra järele, õige kardetav. Nad arvustavad meeleldi teisi, kuid ei taha, et neile sama mõõdupuuga mõõdetaks.

Reeglina elavad need inimesed kaua, on lugupeetud, kuigi pedantsuse pärast tekib tülisid, ka pisiasjade pärast. Kuid nende praktiline meel, elutarkus ja kaine mõtlemine aitavad neil alati kohaneda partneriga. Neitsid on üllatavalt hea tervisega, hoolimata kõigist ravimpreparaatidest, mida nad alatasa endaga kaasas tassivad. Nende põhilised terviserikked on tingitud ületöötamisest, vaimsest pingest ja pessimismist.

Ei Neitsist mehel ega naisel ole ohtu, et armastus teeks teda pimedaks armastatu või armusuhte enda vigade ja puuduste osas. Ehkki arvukad Neitsid kipuvad vanapoisteks ja vanatüdrukuteks jääma, on nende hulgas ohtrasti ka neid, kes lõpuks siiski abielu õndsust nautida saavad. Nad ei torma abiellu tulise kirega, sest see pole vastavuses Neitsi põhiloomusega, ent sellest hoolimata on lausa üllatav, kui suurepäraselt nad abieluvankri vedamiseg
a toime tulevad ja kui truud nad pea eranditult oma perekonnale on.

Teil ei õnnestu selle päikesemärgi esindajaid ohtralt oma armastust jagamas ega raha pillamas näha. Nad on mõlemas nimetatud valdkonnas ettevaatlikud ja mõistlikud. Nende armastus on kindel ja rahulik, ning raha osas on nad samuti konservatiivsed. Kummalisel kombel on Neitsil lausa neurootilisuseni küündiv vastumeelsus kasutada teiste teeneid, ehkki nad ise soovivad teisi igati aidata. Nad ei taha mingi hinna eest teistele võlgu olla ega sõltuda kellestki peale iseenda.

Selle tähtkuju all sündinud naised on hoolitsevad, kuid neil tuleb puudu temperamentidest. Nad armastavad flirti ja seda väga peenelt, virtuooslikult, kuid nad ei lähe alati kaugemale ning tõmbuvad viimasel hetkel tagasi. Nad kannatavad üldiselt häbelikkuse all, kuid oskavad seda varjata. Oma kalduvuse tõttu kriitikale, analüüsile, märkustele, seavad tihti ohtu oma suhted lähedastega.

Nagu Kaaludki, on ka Neitsi kiire oma harjumusi ja vigu salgama. Ta oleks nagu pime oma vigade suhtes ja justkui ei märkaks oma nõrkusi, kuigi teiste omasid näeb üllatava selgusega. Proovige öelda Neitsile, et ta on kritiseerija, muretseja, pisiasjade kallal norija või liigselt dieedi ja tervisega tegelev. Ta eitab seda kohe.

Õnnenumbrid: 6, 15, 24, 33, 42, 51
Värv: Indigo, violetne
Mõjutav planeet: Merkuur
Element: Maa
Õnnepäev: Kolmapäev
Õnnekivi: Ahhaat, Nefriit
Metall: Elavhõbe, plaatina
Lilled / taimed: Võõrasema, hüatsint

Kuulsad Neitsid läbi ajaloo:
Prints Albert, Lauren Bacall, Robert Benchley, Ingrid Bergman, Leonard, Bernstein, Sid Caesar, Maurice Chevalier, Theodore Dreiser, Kuninganna Elizabeth I, Henry Ford II, Greta Garbo, Arthur Godfrey, Goethe, John Gunther, Lyndon Johnson, Elia Kazan, Joseph Kennedy, Lafayette, D.H. Lawrence, Sophia Loren, H.L. Mncken, Walther Reuther, Kardinal Richelieu, Peter Sellers, Robert Taft, William Howard Taft, Roy Wilkins jne.


Tags assigned to this article:
Marina PugastNeitsirubriik "Horoskoop"

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service