Reklaam:Marge Rahu Gossip.ee-le: “Staaritäikalt leidsin endale ühe laheda Kati Tootsi kleidi ja Maris Uusna rokichiki saapad”

Eelmisel nädalavahetusel korraldas Buduaar turupäevad, mis olid nõnda edukad, et korraldajad otsustasid üritust sügisel korrata. “Buduaari turuga jäime väga rahule ja juba esimesel päeval võtsime vastu otsuse, et septembris teeme uued ja veel vingemad turupäevad,” rääkis Buduaari üks omanikest, Marge Rahu Gossip.ee-le.

“Tallinnas külastas turgu u 3000 inimest, Tartus oli külalisi pisut üle tuhande. Ka kauplejad jäid rahule ning osad müüsid oma kauba nii ruttu ära, et pidid poole päeva pealt varusid täiendamas käima,” räägib Marge, et taaskasutusest ja kauplemisest on huvitatud paljud.

Uurisime ka, kes tuntud inimestest turupäevi väisasid. “Tallinnas oli kaupa müümas kolme ruumi peale umbes 100 eraisikut ja 30 firmat. Tuntumatest nägudest olid turul müümas Evely Ventsli, Kristiina Savva, Victoria Kass, Maris Uusna, Kati-Ly Koit, Stella K.Wadowski, Triin Sommer, Kati Toots, Beatrice, Reet ja Loore Härmat, noor stilist Liisa Ennuste. Moekauba seast võis leida ka moelooja Kirill Safanovi kollektsioonid ning Karolin Kuusiku ja Liisi Eesmaa disainitud Tallinn Dollsi.”

Marge, kes lisaks kauplemisele pidi tegelema ka organisatoorse poolega teenis kolme päeva peale 4000.- krooni. “Ise teenisin ligi 4000 krooni ja müüsin maha erinevaid riideid, ehteid ja jalanõusid,” räägib Marge ning lisab, et lükkas raha kohe taas ringlusesse: “Kuna kohal olid ka paljud maaletoojad, siis oli ka uus kaup väga soodsalt müügil. Mina ostsin endale Decleori ja Swiss Nahrini looduskosmeetikat. Staaritäikalt leidsin endale ühe laheda Kati Tootsi kleidi ja Maris Uusna rokichiki saapad. Kokku kulutasin turul ligi 4000 krooni, nii et põhimõtteliselt läks kogu see teenitud raha ringlusesse.”

Kogu üritus sujus äpardusteta ning ladusalt “Mingit naljakat apsu turupäevadelt ei meenu, kõik sujus hästi,” räägib turupäevadega väga rahule jäänud Marge. “Küll aga oli mitu lõbusat seika, nt haaras päevajuhilt Heti Tulvelt laupäevase turupäeva lõpus mikrofoni enda kätte hoopis Martin Saar, kes rahvale pisut nalja tegi,” tuletab ta naerdes meelde lõbusaid seiku ürituselt.

Pilet Tallinna üritusele maksis 50 krooni ja see sisaldas ka uut “Shopping Buduaar” ajakirja ning magusaid suupisteid. Kes sellel korral turule ei jõudnud, saavad üritust külastada septembris!


Tags assigned to this article:
Marge Rahu

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service