Reklaam:Evelyn Sepp Gossip.ee-le: “Kui me oleks päriselt ka bänd, siis kindlasti Eesti kõige mitmekülgsem”

Evelyn Sepp on kahtlemata üks kauneim ning aktiivseim poliitik Eestimaal. Nüüd andis ta nõusoleku osalemiseks saates “Laulud tähtedega”, kus astub üles koos Margus Vaheriga! “Just. Fännan Margust juba päris mitu aastat, nii et olen asjade käiguga igati rahul,” räägib Sepp Gossip.ee-le, et laulupartner Vaheri valis ta saatesse oma kaaslauljaks ise!

Kui kaua võtsite n-ö otsustusaega, et saates “Laulud tähtedega” osaleda?
Aega just ei võtnud, aga eks ma ikka mõtlesin päris pikalt asja üle. Küsisin sõpradelt –tuttavatelt nõu ja abi oma lauluoskuse lihvimiseks.

Kui suured ettevalmistused teil juba käivad?
Ettevalmistus käib hoogsalt ja eks pühapäeval paista palju sellest kasu on olnud.

Millist stiili muusikat ise kuulate ja millist joont proovite saates hoida?
Kuulan palju muusikat. See on minu jaoks väga oluline. Aga saates – no kui me oleks päriselt ka bänd, siis kindlasti Eesti kõige mitmekülgsem, ma arvan. Asi ei tohiks nii meie ega televaatajate jaoks üheülbaliseks minna. Loodame, et meil on võimalik seda ka publikule näidata.

Kas olete varem laulmisega tegelenud-kokku puutunud?
Väga põgusalt ehk siis siuliselt mitte. Varases koolieas laulsin kooli mudilaskooris. Hiljem aga ehk vaid paar-kolm korda.

Kas laulupartneri saite ise endale valida?

Just. Fännan Margust juba päris mitu aastat, nii et olen asjade käiguga igati rahul.

Kas jälgisite ka eelmise aasta saadet? Kui jah, siis kes olid teie lemmikud? Kas märkasite esinejates vigu, mida ise sellel aastal proovite vältida?!
Pean tunnistama, et otsesaateid ei näinud, kuna olin samal ajal ise seotud teisel kanalil eetris olnud tantsusaatega. Aga saade oli vahva ikkagi. Juba sellepärast, et tuntud ja muidu eeskuju andvad inimesed tulevad ja teevad midagi, mis ei ole nende jaoks tavapärane. See on selline väga motiveeriv meelelahutus ja võiks innustada üldse inimesi võtma julgemalt oma elus ette asju, mida nad varem teinud pole. Liiatigi, kui saatel on nii ilus eesmärk.

Mida peate enda trumbiks saates? Mida ehk nõrkuseks?

Kõige kõvem samm on juba astutud, julge pealehakkamine on minu trump! No mis nõrkustest ma siis siin ikka enam räägin. Ega ma Superstaariks taha saada, kus ma oma vokaalseid võimeid peaks kriitiliselt hindama.

Kas olete mõelnud ka välise poole peale – kasutate te stilisti abi, õmblete midagi vahvat ise, esinete igapäeva riietes?

Saade peaks ju ometigi vastama kõigile meelelahutuse reeglitele ja nii töötavad meie kallal nii stilistid kui kõik muud professionaalsed asjapulgad, kelle abi iganes vaja peaks minema. Kogu saateteam on igatahes väga super ja kindlasti tuleb sellest üks äraütlemata vahva saade.

Kellele annetate võidu korral raha? Millest sündis selline otsus?
Meie toetame saate võidu korral laste ujumisoskuse parandamist-arendamist üle Eesti ja selle sõnumi kuulutamine on igati väärikas kink ka Eesti Ujumise 100.juubeliaasta tähistamiseks. Muide – juba reedel-laupäeval toimub Türil üks vahva ettevõtmine – Ujume Kevadesse, mis on samuti kantud soovist veenda Eesti inimesi selles, et ujumine on vahva ja et ujuda saab ka väiksemates kohtades ning ka talvel


Tags assigned to this article:
Evelyn Sepp

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service