Reklaam:Algab Lõuna-Eesti suurim moefestival Moekuulutaja

Reedel, 5.märtsil algab Lõuna-Eesti suurim moefestival Moekuulutaja, mis toob kahe päeva jooksul Tartusse stiilinõu jagama Vabariigi ilu- ja moemaailma oma ala tipud.

Kõige värskemad meigi- ja soengutrendid toovad Tartusse Katrin Sangla ja Katrin Pärn. Moešõude lavastajaks on Ženja Fokin, teiste hulgas esitlevad oma loomingut kaks Eesti tippdisainerit Ülle Suurhans-Pohjanheimo ja Xenia Joost. Päevajuhtideks on stiilsed Tõnis Milling ja Liina Randpere.

„Moekuulutaja on viie aasta jooksul muutunud Tartu ja Lõuna-Eesti oodatuimaks moesündmuseks,“ sõnas Tartu Kaubamaja Kinnisvara OÜ tegevjuht Ave Jürimäe. „Sel aastal üllatame kõiki oma külastajaid ainulaadse tippdisainerite moeetendusega, mille sarnast ei ole varem olnud avalikkusel võimalik nautida!“

Ženja Fokini lavastatud Ülle Suurhans-Pohjanheimo ja Xenia Joosti uskumatu pruutkleitide galashow „Valge Kuninganna ja Ärtuemand“ jõuab vaatajateni 5. märtsil kell 18.00. Selle omalaadses sürrealistlikus võtmes pruutkleitide galashow pruutkleitide kollektsiooni salasõnaks on disainerite klassikaline muinasjututegelaslik vastandumine. „Valge Kuningannana“ esinev Xenia Joost astub endale omase ainulaadse keerulisest lõikest, high-tech kangast ja rahvuslikust ristpiste tikandist põimunud loominguga vastu Ülle „Ärtuemand“ Suurhans-Pohjanheimo kuninglikult siidjale ja  luksuslikule, kuid vägagi omanäolisele 60-ndatest inspireeritud  kollektsioonile. Xenia Joosti sõnu kulmineerub koostööduell  kõige teadlikumalegi moesõbrale ootamatu Alice´liku puändiga.

“Tartu on oma olemuselt armastusele avatud linn, see on loomingu ja heade mõtete linn, mina olen siin alati õnnelik. On loogiline, et meie moemaja pulmakollektsioon just siin lavale tuleb,” põhjendab Ülle Suurhans-Pohjanheimo oma selle aasta ainukese Eestis toimuva moeetenduse  paigaks Tartu valimist.

Algava sügishooaja värskemaid meigi- ja soengutrende saabuvad Moekuulutajale esitlema Max Factori peajumestuskunstnik Katrin Sangla ja Wella Professionalsi tippjuuksur Katrin Pärn.

Tartu moepäevade ajal külastab Kaubamajas toimuvaid üritusi igal aastal päevas 18-20 000 inimest. Moekuulutaja Kevad 2010 on inspireeritud Alicest ja viib vaatajad pöörasele imedemaale. Reedel, 5. märtsil  kell 15. 00 avab Moekuulutja noorte moeetendus “Alice ja Kübarsepa teejoomine” (stilistika Xenia Joost), järgneb trendietendus   “Alice rääkivate rooside aias” (stilistika Piret Vapajeva). Õhtu nael on Ülle Suurhans-Pohjanheimo ja Xenja Joosti etendus “Ärtuemand ja valge kuninganna.”

Reedel kell 15.40 esineb Moekuulutaja pealaval Superstaari saatest tuntud Birgit Varjun ning laupäeval kell 12.40 vokaalaansambel Noorkuu.

REEDE, 5.märts

15:00 – noorte moeshow  “Alice ja Kübarsepa teejoomine”
15:40 – esineb Birgit Varjun
16:40 – esineb Birgit Varjun
17:00 – trendietendus ”Alice rääkivate rooside aias”
17:40 – esineb Birgit Varjun;
18:00 – Ülle Suurhans-Pohjanheimo ja Xenia Joosti uskumatu galashow
“Ärtuemand ja Valge Kuninganna”

LAUPÄEV, 6.märts

12:00 – noorte moeshow “Alice ja Kübarsepa teejoomine”;
12:40 – esineb ansambel Noorkuu;
13:00 – trendietendus ”Alice rääkivate rooside aias”
13:40 – esineb ansambel Noorkuu;
 


Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service