Reklaam:Elis Aunaste on lapseootel

Teletäht Maire Aunaste (56) valmistub uueks rolliks, kuid sugugi mitte teleekraani tarvis. Maire samuti mõne aasta eest teles ilma teinud tütar Elis Aunaste (30) on esimesi kuid lapseootel, kirjutab Kroonika.

Elis ei saa küll kaugeltki enda ema telekarjääri vastu, kuid on olnud juba mitme telesaate eesotsas – kolme aasta eest juhtis Elis Aunaste suvehooajal Kanal 2 ekraanil padunaistekat “Tere õhtust!” ja esoteerikahuvilisi rõõmustavat “Sensitiivset Eestit”.

Tollal tegi Maire talle ka pakkumise tulla toimetajaks oma autorisaatesse “Meie”, kuid Elis keeldus. Kui ta aga hiljem siiski ümber mõtles ja ema saadet toimetama asus, sai ta enda sõnul ka selgema pildi, mida teletöö tähendab.

Aasta eest oli ta üks ETV hommikuprogrammi “Terevisioon” saatejuhte. Elis on edukalt üles astunud ka saates «Laulud tähtedega», kus laulis duetis Rolf Junioriga.

Tartu Ülikooli psühholoogi haridusega Elis on Maire Aunaste tütar abielust kirjastusäris tegutsenud Tiit Aunastega.

Elis tunnistab, et ta on lapseootel. Maimuke peaks Kroonika andmeil ilmavalgust nägema septembris. Maire Aunaste ei saanud kahjuks tiheda võttepäeva tõttu reedel mahti jagada oma õnne vanaemaks saamise üle.


Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service