Reklaam:Tähed muusikas“ tähistab 300. juubelit

20. veebruaril kell 20.05 jõuab Kanal 2 eetrisse Mart Sanderi  „Tähed muusikas” 300. osa. Juubelisaates teeb oma debüüdi superstaar Ott Lepland.

12 aastat, sajad lauljad, muusikud ja muud põnevad külalised ning  tuhanded laulud – see on igihaljas kogupere-lemmik „Tähed muusikas“, mis  tähistab sel laupäeval 300. juubelit. Seda tähelepanuväärset sündmust aitavad vääriliselt tähistada Eesti värskeim superstaar Ott Lepland,  vanameister Uno Loop, noor sopran Pirjo Püvi ja alati särav Pirjo Levandi. Kohal on ka Bel-Etage swingorkester ja taktikepp on kindlalt Mart Sanderi käes.

„Tähed muusikas“ esimene saade jõudis eetrisse 1998. aasta sügisel Eesti Televisioonis. 2002. aastast alates on saade Kanal 2 ekraanil. Lisaks tänastele  kaptenitele, Antti Kammistele ja Tomi Rahulale, on sama ametit pidanud  ka Urmas Lattikas, Margus Kappel, Tarmo Pihlap, Peeter Saul ja Mihkel Mattisen. Aegade jooksul on saates osalenud mitusada lauljat. Kõige  erilisemateks külalisteks võib pidada aga saksa megabändi Bad Boys Blue ja Ingrid Rüütlit.

 


Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service