Reklaam:

Rain Kooli: Inimesed on valmis maksma tuhandeid kroone, et jõusaalis rauda tirida, selle asemel, et näiteks õues lumetöid teha

“Liigun suvel-talvel üsna tihti mööda või läbi metsast, mis ümbritseb Harku raba. Liikumise põhjus on proosaline — Tallinnast vaadates teisel pool metsa asub minu lapsepõlvekodu. Nagu lapsepõlves, nii ka praegu, tunglevad Tallinna-poolses metsaservas suusatajad, lume puududes jooksjad või ratturid,” kirjutab Rain Kooli Delfi arvamuslehel.

“Paraku ei tungle suusatajad, jooksjad ning ratturid seal sugugi üksinda – lõviosa neist on võtnud kaasa ka oma lahutamatu “neljajalgse kaaslase”, plekist eluka, mis üldiselt reageerivad nimele Bemm, Mersu või Audi.”

“Nüüdisaja inimene on kummaline olend. Ta on valmis maksma tuhandeid kroone aastas, et jõusaalis mõttetult rauda tirida. Selle asemel, et näiteks puid lõhkuda või õues lumetöid teha. Ta on valmis hüplema mingis aeroobika kummalise nimega kauges sugulases. Selle asemel, et lihtsalt jooksmas käia. Ja ta on valmis kulutama loodust, bensiini ja oma autot, et pääseda tegema seda, mida võinuks vabalt teha selle autosõidu asemel.”


Refereeritud artikli täisteksti loe Delfist


Tags assigned to this article:
Rain Kooli

Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2020 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service