Reklaam:Presidendi vabariigi aastapäeva vastuvõtu kätlemistseremooniat pildistab ainult ametlik fotograaf Toomas Volmer

Presidendi kantselei pressiesindaja Kristel Peterson teatas, et presidendi vabariigi aastapäeva vastuvõtu kätlemistseremooniat pildistab ainult ametlik fotograaf Toomas Volmer ning need pildid tehakse ka kohapeal kõigile koheselt kättesaadavaks, teistel on pildistamine rangelt keelatud, seisab pressiteates.

Sündmusest teeb otseülekande ETV, kes kontserdi ja presidendi kõne signaale ka teiste soovijatega jagab. Väidetavalt on põhjuseks ruumikitsikus, sest tänavu ei rajata teatrimaja juurde eraldi telki nagu seda tehti aastal 2007. “Kuna kõik toimub nende samade ruumide piires, siis on ruumilised võimalused üpris kitsad ja kätlemine toimub esimese korruse fuajees, mis on üpris väike ruum. Sinna füüsiliselt ei mahu piisavalt palju ajakirjanikke, et kõik saaksid ka hea pildi,” selgitas Peterson.

“Kui külalised on kätelnud vabariigi presidendi ja Evelin Ilvesega, suunduvad nad trepist üles teisele korrusele, kus on üles seatud kaunis taust ning seal on fotograafidel võimalus jäädvustada kõiki neid, kes kätlemiselt tulevad. Inimesed jalutavad fotograafide eest mööda.”


Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service