Reklaam:Tallinna raamatukogudes toimuvad tasuta arvutikoolitused

9. -12. veebruaril kell 11-16 on võimalik osaleda Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakonnas (Liivalaia 40) ja Paepealse raamatukogus (P. Pinna 2) tasuta personaalsel arvuti ja interneti lühikoolitustel ning märtsi lõpuni neljatunnistel grupikoolitustel veel kuues Tallinna raamatukogus.

Lühikoolitustel on võimalik õppida kasutama nii raamatukogu e-kataloogi ESTER, Eesti artiklite andmebaasi ISE, erinevaid võrguväljaandeid kui ka näiteks oma terviseandmete vaatamist patsiendiportaalist, tuludeklaratsiooni esitamist

e-maksuametile, ID-kaardi tarkvara installeerimist jm. Nõustamine on nii eesti kui ka vene keeles, personaalne ning kohandatav vastavalt konkreetse inimese vajadusele. Oodatud on ka algajad arvutikasutajad, kellel on võimalik end koolitajate abiga registreerida põhjalikumale klassikoolitusele. Klassikoolitused toimuvad Keskraamatukogu peamaja keldrisaalis, Laagna, Nurmenuku, Nõmme, Pelguranna ja Pirita raamatukogus.

Klassikoolitustele on vajalik eelnevalt registreeruda. Lisainfo kõigi koolituste kohta ning koolitustele registreerumine ka telefonil 6180 180 või projekti kodulehel www.olekaasas.ee.

Koolitusele tulles võtta kaasas ID-kaart ja selle PIN-koodid (PIN1 ja PIN2-kood). Kui PIN-koodid on ununenud või kadunud, saab uued koodid kodakondsus- ja migratsioonibüroost tasuta või Swedbanki ja SEB pangakontorist (teenustasu kuni 30 krooni).

Ole Kaasas! on Vaata Maailma Sihtasutuse, EMT, Elioni ja Microlinki poolt algatatud inimeste internetti kaasamise projekt.


Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service