Reklaam:Täna on “Ellujääjas” Haiti maavärinast pääsenud Tarmo Jõeveeri lugu!

Täna kell 20.35 on Kanal 2 “Ellujääjas” viimase aja kõige vapustavam pääsemislugu. Oma üleelamistest räägivad maavärinast eluga pääsenud Tarmo Jõeveer ja tema lähedased, kellega võttemeeskond käis Miamis nende kodus kohtumas.

Ekraanile jõuavad Tarmo Jõeveeri meenutused rohkem kui kolmekümnest õudsest tunnist, mis ta veetis Haiti maavärina rusude all, teadmata, kas päästjad jõuavad temani või raugeb enne ta elujõud. “Ainuke mõte, mis käis läbi, kui see kõik kokku kukkus, oli see, et ongi kõik, et see ongi lõpp,” meenutab Tarmo.

Tarmo hämmastavat pääsemist kajastas kogu maailma meedia, nii nägid ka eestlased CNN-i vahendusel meest kätt võidukalt taeva poole tõstmas. Samal ajal kui ta rusude all oma elu eest võitles, ei teadnud tema abikaasa ja kaks last perepea saatusest midagi ning kartsid halvimat.

Saates kõnelevad ka Tarmo naine, tema sõbrad ja sugulased ning päästjad. Paralleelselt areneb kaks lugu: üks maavärina üleelamisest, teine aga armastusest, mis on suurem kui elu ise. Katastroofist toibumine on Tarmo ja ta abikaasa Maemie tundeid veelgi tugevdanud.

“Ellujääja – Tarmo Jõeveeri lugu” on Kanal 2 ekraanil täna kell 20.35


Tags assigned to this article:
EllujääjaTarmo Jõeveer

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service