Reklaam:Maag-Sergei Gossip.ee-le: “Mõtleme koos Kadrianniga välja uusi filmiideid ja projekte”

Saatest “Selgeltnägijate tuleproov” tuntuks saanud ning omale kauni naise leidnud Maag-Sergei elu on kiire ja liigub hoogsalt ülesmäge. Ülikool, fotonäitus, filmiideed on vaid osake tegemistest, mida tegus mees meile ette vuristab. Ka ennustamisega tegeleb ta endiselt. “Kui mul on erilised võimed, siis miks ei võiks ma kasutada neid ka tavaelus. Kui kokal on anne maitsvat toitu teha, siis ta kasutab seda annet ju ka oma perele õhtusööki valmistades – see on loomulik,” räägib Sergei Gossip.ee-le.

Kuidas elate? Millega igapäevaselt tegelete?
Elan õnnelikult, aga tegutsemist on sama palju nagu alati, vaba aeg puudub, ei mäleta millal oli viimane normaalne puhkus. Praegu võtan seda aga rahulikumalt, olen rahul ja õnnelik, sest pole enam üksi. Tegutsen ülikooliga, võtsin alanud semestril palju loenguid. Vaja on teha lühifilme, kirjutada stsenaariume ja nii edasi. Mis puutub selgeltnägemisse, siis lisaks inimeste murede lahendamisele olen hakanud oma teooriad kirja panema, teen uuringud, et tõestada nö. müstilisi nähtusi teaduse abil. See on päris raske ja suur ettevõtmine. Samal ajal mõtleme koos Kadrianniga välja uusi filmiideid, projekte ja arendame mõtteid tuleviku tarbeks. Lisaks kõigele teen parasjagu ka pilte oma tuleva fotonäituse jaoks. Niiet igav mul küll ei hakka.

Kas ja kui palju te endale ja oma lähedastele ennustamisega tegelete?

Raske öelda, kui palju… aga tegelen kindlasti. Oleneb, mis probleemi on vaja lahendada. Mul on reegel, et lollaka ja mõttetu põhjusega asju ma kunagi ei vaata. Aga kui tekib suurem küsimus, mida vaja koos lahendada ja mis võtab kõikide pereliikmete jõudu, siis kindlasti lahendame seda koos. Kui mul on erilised võimed, siis miks ei võiks ma kasutada neid ka tavaelus. Kui kokal on anne maitsvat toitu teha, siis ta kasutab seda annet ju ka oma perele õhtusööki valmistades – see on loomulik.

Mis on olnud viimane ennustus, mille tegite, mida ette nägite ja täide läks?

Raske öelda, neid väikeseid ja huvitavaid asju, mis läksid täppi, on kogunenud juba nii palju, et ma ei pane tähele kui nad juhtuvad… Näiteks minu ülikooli semestri hinnete ennustus läks 100% täppi.

Räägime veel ennustamisest – kas te oskaksite ette näha, kes võidab Eesti laulu ja sõidab Eurovisioonile Eestit esindama?

Ma usun, et oskaks küll, kui ma üldse teaks, kes osalevad, laulavad ja on praegu kuumad tegijad. Ma ei tea ühtegi nime, sest mind huvitavad natuke teised valdkonnad kui pop-muusika. Mul on absoluutselt teistsugune muusikamaitse.

Milline on teie kokkupuude vaimudega? Kas oleksite nõus mõnda kokkupuudet meie lugejatega jagama?
Vaimud on mu elus igal pool ja see on üks suur osa minu maailmast, mis ei lähe kunagi kuhugi. Suhtlen nendega tihti ja kummaline on see, et mõnikord, kui ma nendega kontakti võtan, siis hakkavad lambid vilkuma või põlevad elektripirnid lihtsalt läbi. Huvitav, et minu toas või kohtades, kus ma tavaliselt viibisin, vahetasime seetõttu pidevalt pirne, kuid ikka toimus sama asi. Isegi Kadriann märkas, et kui mind kodus pole, siis on kõik ok, aga kui ma olen kodus, siis pirnid alati vilguvad. Filmivõtetel on minu pärast mitu korda valgustitega probleeme olnud. Ma seletan seda fenomeni oma teooriaga nii, et vaimud ja hing on põhimõtteliselt magnetväli ja elektronide kogus, mis töötab elavate inimeste ajus, aga surnute puhul läheb maakera magnetvälja ja muutub puhtaks energiaks, mis ongi niinimetatud vaim.

Mida mõtlete täna – kas saates osalemine andis teile midagi juurde, või võttis hoopis ära? Kas oleksite veel huvitatud mõnes saates osalemisest?
See andis just seda, mida ma olen ootanud. Võib-olla ma kujutasin seda natuke teistmoodi ette, aga üldkokkuvõttes kõik mu unistused täitusid. Mõnes teises saates aga soovin ma mitte osaleda, vaid pigem seda ise teha. Meil on Kadrianniga palju mõtteid tulevikuks: nii filmi, saate kui telesarja ideed.

Milliseid saateid ise armastate telekast vaadata?

Sisukamaid ja hästi tehtud saateid, nimesid ma ei hakka nimetama, sest neid on palju. Zhanrite poolest meeldivad mulle teadussaated, õudukad, thrillerid ja must huumor. Lisaks olen ma suur “vanakooli” fänn, meeldib kõik, mida võib nimetada *retro*.

Millised plaanid on teil selleks aastaks? Kas tuleb hea aasta?

Sel aastal on kindlasti plaanis korraldada heategevuslik fotonäitus, minu esimene isiknäitus. Selle tulud lähevad Eesti Liikumispuudega Inimeste Liidu heategevusprojekti „Aitame liikumispuudega lapsi kõndima” toetuseks. Selle eesmärk on saada kokku raha laste kõnniroboti soetamiseks.

Kas teie oskate öelda, mis on õnn ja elu mõte?

See on liiga üldine küsimus, sest kõik inimesed on erinevad ja neil on oma õnn ning elu mõte. Nii palju, kui on maailmas inimesi, on ka vastuseid sellele küsimusele. Minu jaoks on õnn enda arendamine, endaga rahul olemine, ja see, kui keegi teinegi sinust aru saab. Õnn on see, kui sa pole üksi selles maailmas. Minu isiklik õnn on Kadriann ja kõik see, millega ma tegelen. Elu mõte on olla õnnelik ja mitte seista ühel tasandil – tuleb kasvatada endas kõiki väärtusi ja arendada pidevalt oma hinge. Hing, mida pole elu jooksul arendatud, on loomalik ja ei saa olla surnute maailmas koos teiste vaimudega õnnelik.

 Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service