Reklaam:Margit Jõgger Gossip.ee-le: Minu Toompea korteris olid vaimud. Kolisin sealt minema samal õhtul.”

MJ Model Management´i juht Margit Jõgger (43) räägib, et tema vanalinna korteris hakkas ootamatult kummitama ja suures õuduses kolis ta sealt minema juba samal õhtul. Samuti räägib edukas ärinaine, et kuigi ta ennast oraakliks ega ennustajaks ei pea, tunneb ta asju ette. “Kui juhtub midagi ebameeldivat, siis on see jube ängistav aga samas, kui on tulemas midagi positiivset, siis jällegi annab see teadmine meeletult energiat juurde,” räägib Margit Jõgger Gossip.ee-le.

Mis tähtkujust te olete? Kas üldse või kui palju tähtkuju iseloomustus klapib teie iseloomuga?
Olen puhtavereline Lõvi ( 6 august ) ja hiinlaste järgi tulihobune, nii et topelt tulemärk. Niipalju, kui ma neid lugenud olen siis – jah – absoluutselt täppi läheb
… nii heas kui halvas mõttes.

Kas olete astroloogia vastu ka suuremat huvi tundnud, uurinud näiteks enda astroloogilist kaarti, lugenud vastavat kirjandust vms.?
Olen selline niisama uudistaja. Teismelisena oli huvi suurem – lugesin rohkesti horoskoope ja võrdlesin neid nii enese kui teiste omadega.

Kas ja kui palju te tähemärkidesse ja horoskoopidesse üldse usute? Kas loete näiteks lehesabadest päevaennustusi, uurite naisteajakirjadest suhtehoroskoope, enne suuremaid ettevõtmisi vaatate taevamärke jne?
Ma ei usu, et tähemärgid saavad olla erinevatel inimestel identsed, küll aga on olemas teatavad väga sarnased iseloomujooned ühe ja sama märgi
esindajatel. Ma ei säti enda elu horoskoobi järgi – seda võtan pigem naljana, sest see, kuidas need on sõnastatud, on pigem hale-koomiline kui tõsiselt arvestatav tõde.

Kuidas klapib teie tähtkuju teie lähedaste tähemärkidega? On teil mõni eluline näide stiilis “täpselt nagu horoskoobis!”
Kuna Lõvi naised on suure südamega ja üli hoolivad, siis saavad nad hästi läbi enamuse teiste märkidega ja lähedaste jaoks pole neil kahju mitte kunagi mitte millestki. Seega, alati on super hea läbisaamine! Aga see, mis partneritega suhetsse puutub, siis olen täheldanud mingit naljakat perioodilisust. Minu elus on olnud erinevad etapid – koigepealt Kalad ja siis olid Kaalud need, kellega kohtusin. Horoskoobi järgi peaks olema see kooslus parim. Aga no ei, olen siiani väga hea sõber, kuid kooselu oleks võimatu. Enim olen ma ligi tõmmanud Skorpione, see on lausa ebanormaalne nähtus, sellele ei oskagi ma mingit seletust anda – see lihtsalt on nii…

Mida arvate ennustajatest? Kas olete ise kunagi nende juures käinud?
Eeldan, et on inimesi kellel on võimeid tunnetada tulevikku ja samas eeldan, et neid on ääretult vähe. Ei usu kindlasti nendesse teleprojektidesse, kus nende võimeid pannakse proovile – need on lihtsalt lõbusad showd vaadata. Ise pole käinud mitte ühegi ennustaja juures. Minu ema kohtas kunagi üht mustlannat, kes minu pildi järgi (kui olin umbes 4 aastane) ennustas temale minu tulevikku – senini on kõik täppi läinud, see on naljakas.

Kas usute saatusesse, ettemääratusse, mingisse kõrgemasse jõusse, mõni usub ingleid mõni Jumalat, mida-keda teie?
Eks igaüks on ikka ise oma saatuse suunaja ja kujundaja – ega keegi ei aita sind kui esmalt ise seda ei tee. Eelkõige usun mina iseendasse, sest kui oleksid mingid kõrgemad jõud – oleks maailm palju parem paik ja kõik halvad inimesed saaksid õiglase karistuse. Või siis ongi kõrgeim Jõud vanakuri ise, nagu filmis Little Nicky.

Kas olete kunagi tundnud, et teil on erilisi võimeid? Näiteks tundnud mõnda sündmust ette, saanud telefonikõne kelleltki, kelle peale just mõtlesite, tajute vaime jne?
Üldiselt tahan ma leida alati mingi loogilise seletuse asjadele ja juhtumistele aga jah, olen kuulnud ka seletamatuid hääli (mitte üksi olles), ehk siis vaime ja nendega kaasnas ka uste lahti ja kinni panemine. See oli ebameeldiv kogemus ja juhtus Tallinnas Toompea korteris, kolisin sealt minema samal õhtul.

Ma tunnetan asju ette, ei oska seda aga seletada, miks see nii on, kuid kindlasti ei ole ma mingi ennustaja või oraakel. See naljakas võime on mul eriti arenenud viimastel aastatel. Kui juhtub midagi ebameeldivat, siis on see jube ängistav aga samas, kui on tulemas midagi positiivset, siis jällegi annab see teadmine meeletult energiat juurde. Seda ei saa suunata, mis tuleb – seda lihtsalt tunned ja tead, et just nii nüüd läheb. Mina ise nimetaksin seda sisemiseks hääleks. Lihtsaim näide selle sisemise hääle kuulamisest oleks see, et ühtäkki aastal 1992 tundsin, et tuleb teha modelliagentuur. Milleks, seda ei oska ma siiani seletada, ma lihtsalt tundsin, et see on õige tee. Aga äkki on tegemist lihtsalt pingsa sisemise analüüsiga, et teeksid õigeid otsuseid.

Loe lisaks:
LÕVI e. Leo 24. juuli-23. august

Looduses on lõvi loomade kuningas, teda peetakse nende valitsejaks. Niisamuti valitseb ka Lõvi päikesemärgi all sündinud isik teid ja kõiki teisi. Jah, kõik teavad, et otseselt ta seda muidugi ei tee, kuid ärge palun talle seda öelge. See purustaks tema suure sooja ja iseka südame. Lõvi tähtkuju all sündinud on väga rikka hingeeluga, võimukad inimesed. Neis inimestes on kõigis, ükskõik millisesse ühiskonna klassi nad ei kuuluks, midagi kuninglikku. Need inimesed on suursugused, auahned, edasipüüdlikud. Teesklust ei salli, on alati loomulikud. Kõik nad on temperamentsed ja impulsiivsed. Lõvi vihkab ühtviisi nii pimedust, kui halli igavust.

Lõvi on väga mitmes suhtes ülimalt tark ja nutikas. Harilikult ei hakka ta vaeva nägema kuivanud kaevust vee kättesaamisega, nagu Jäärad seda tihti kipuvad tegema. See teeb Lõvist haruldase organisaatori ja targa kohustustejagaja. Tema käsklused on imekspandavalt mõjusad, kui ta väheke tagasi tõmbab oma harjumuslikku dramaatilist tooni. Ta oskab oma mõtteid meisterlikult esitada ka lihtsate ja otsekoheste sõnadega, ehkki neil on pisike teatraalsuse maik juures. Lõvi avaldab heakskiitu heldelt ja avalikult ning võib oma liialdavate komplimentidega tekitada piinlikke olukordi. Ta ei häbene välja öelda ka seda, mis talle ei meeldi. Mida ta ütleb, seda ta tavaliselt ka mõtleb.

Lõvi elab aktiivset seltskondlikku elu, mis vaheldub laisklemisperioodidega. Lõvi tähtkuju all sündinu mängib meeleldi esimest viiulit, ihkab hiilgust ja toredust. Elamine väikestes oludes on neile piinaks. Nad on ka abivalmid ja kaastundlikud ning helded ja nende kõrval on alati tunne, et neid mõistetakse, et võib loota abile. Kui juhtute kokku inimesega, kes kergesti punastub, kontrollige kõigepealt, kas te ei aja omavahel segi kohmetuspuna ja uhkuse või ego lõõska. Lõvi nägu võib õhetada kiirest tantsust, tema palged võivad roosaks lahvatada armsama lähedusest, ent mitte kunagi pole selle värvitooni tekkimise põhjuseks introvertsus või kartus seltskonnas liigselt silma torgata. Introvertseid Lõvisid pole olemas. Mõni Lõvi jääb küll aastatega mahedamaks, aga oma uhket pead ei langeta ta iialgi.

Mis puutub selle päikesemärgi esindaja välimusse, siis otsige inimesi, kes sarnanevad looduslike lõvide või lõvitaridega. Neil on lõvilakka meenutav paks juuksepahmak ja petklikult laisk pilk. Lõvi rüht on sirge ja majesteetlik, liigutused kassilikult nõtked. Lõvist naistel on selle nõtkuse taga selgelt aimatav jõulisus, mida nad edukalt peidavad oma maheda, tavaliselt rahuliku ja talitsetud natuuri varju. Kuid pida
ge meeles, et emalõvi võib iga hetk rünnata, kui haistab hädaohtu. Ta hoiab küüned küll peidus, kuid need on tal teravad.

Lõvi avaldab inimestele kummalist mõju, mida on lausa naljakas pealt vaadata. Tema ees seistes tõmbutakse tahtmatult sirgu, viiakse kõht sisse ja õlad taha. Selle tähtkuju all sündinud on üllameelsed ja valmis kangelastegudeks, kuid langevad ise kergesti lõksu, mida tingib psühholoogilise vaistu ja taktitunde puudumine. Ka raskuste korral ei kaota selle tähtkuju all sündinu optimismi. Kõige enam vapustab neid reetmine. Kui neile ei kingita küllaldaselt tähelepanu, muutuvad nad tusaseks ja tagasihoidlikuks. Nad on ustavad sõbrad, kuid püsimatud, kuna kiinduvad kergesti ja armastavad uusi nägusid. Kuid Lõvi tähtkuju all sündinu sureb tihti vaesena, kuna kaldub lohakusele ja hajameelsusele. Nad on väga külalislahked võõrustajad – Lõvi on võimeline looma teis tunde, et olete kutsutud kuningalossi.

Lõvil on harjumus veidi üleolevalt armulikult moel õpetada, kuidas te peaksite oma elu korraldama. Õpetamisarmastuses peitubki põhjus, miks nii paljud Lõvid valivad pedagoogi, poliitiku või psühhiaatri elukutse. Mõndagi võib ärritada see, et Lõvi oskab nii suurepäraselt teie asjad joonde ajada ja teid elumuredest välja aidata. Kurb on ainult see, et ta ei oska enda asju samasuguse kergusega korda seada. Kummaline segu ehtsast üleolekust ja erakordsest võimekusest ning meeletult kergesti haavuvast egost ongi tegelikult see, mis teisi tema juures tõmbab ja veetleb. Lõvi ei saa sinna midagi parata, et ta tunneb end olevat teistest üle, ning tal on lausa vajadus aeg-ajalt dramaatiliselt esineda.

Selle päikesemärgi all sündinute seas ei leia te kuigi palju vanapoisse või vanatüdrukuid. Väga võimalik, et ta pole parajasti abielus, kui temaga tutvute, kuid kindlasti on ta armunud või armumas või just äsja lõpetanud järjekordse armusuhte. Lõvi tähtkuju all sündinul on palju armulugusid, kuid abielludes elab õnnelikult. Andeksand ja hingeline kaastundmus on selle suure kaslase seesmise olemuse lahutamatu koostisosa, seetõttu on leppimised Lõvi emotsionaalses elus niisama sagedane nähtus kui sidemete lõhkumisedki. Lõvidele ei meeldi elu ilma armastuseta. Lõvi on suurepärane perenaine ja ema.

Kuigi Lõvi armastab luksuslikku eluviisi ja toretsevat ümbrust, ei leidu kedagi teist, kes vajaduse korral suudaks nii külmaverelise eneseväärikusega kohaneda majandusliku suruseisuga või taluda raskusi kui tema. Optimism ja siiras usk paremasse tulevikku ei jäta teda kunagi maha. Lõvi ei otsi kelleltki tuge, pigem vastupidi – nad pakuvad seda teistele. Lõvil on kindel natuur. Teda on raske valitud rajalt kõrvale kallutada, kuid teisi paneb ta oma veenva jutuga üsna hõlpsasti suunda muutma. Lõvi on jäägitult truu sõber, vägev, kuid õiglane vaenlane, loomisvõimeline ja omapärane, tugev ja elujõuline.

Õnnenumbrid: 5, 14, 23, 32, 41, 50
Värv: Kuld, oranzh, punane
Mõjutav planeet: Päike
Element: Tuli
Õnnepäev: Pühapäev
Õnnekivi: Sardoonüks, merevaik, rubiin, topaas
Metall: Kuld
Lilled / taimed: Päevalill, saialill, gladiool

Kuulsaid Lõvisid läbi ajaloo:
Gracie Allen, Lucille Ball, Ethel Barrymore, Bernard Baruch, Bill Basie, David Belasco, Napoleon Bonaparte, Walter Brennan, Robert Burns, Fidel Castro, Julia Child, Arlene Dahl, Cecil B. DeMille, Eddie Fisher, John Galsworthy, Alfred Hitchcock, Aldous Huxley, Carl Jung, Jacqueline Kennedy, Printsess Margaret Rose, Mussolini, Ogden Nash, Dorothy Parker, Walter Scott, George Bernard Shaw, Percy Bysshe Shelley, Robert Taylor, Mae West, Whitney YoungReklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service