Reklaam:Uku Suviste Gossip.ee-le: “Vahel on vaja inimest, kes suudab sind ümbritsevaga paremini harmooniasse viia”

2005. aastal saatest “Kaks takti ette” finalistina tuntuks saanud ning sellest ajast muusikuna karjääri teinud andekas laulja Uku Suviste räägib Gossip.ee stiilirubriigile, et suurematel esinemistel kasutab ta stilisti abi, et ümbruskonnaga paremini harmoneeruda. Ameerikas, Bostoni Berklee College´s laulmist õppinud mees paljastab ka, et shopata talle ei meeld,i aga kui ostmiseks läheb, siis võtab kõike varuga. “Pigem lähen siis kui miskit tõesti vaja on ja kui juba kord lähen, siis võtan varuga,” räägib Uku Suviste Gossip.ee-le.

Kas te olete pigem emotsionaalne või ratsionaalne ostja?
Ma usun, et mõlemat. Algul töötab emotsioon, kuid ostuga tuleb veidi venitada, siis sünnib alati parem otsus. Olen ka emotsionaalseid oste palju teinud, kuid valdavalt hiljem siiski avastan, et asi ei leia eriti laialdast kasutust, ehk siis polnud seda väga vaja.

Kas on mõni rõivaese, aksessuaar või muu toode, millest te poes ükskõikselt ei möödu?

No ehk see, mis mulle mingil põhjusel meeldib. Üldiselt vist sokid, neid ei ole kunagi liiga palju.

Kui palju kulutate kuus keskmiselt riietele? Mis on olnud teie kõige n-ö pööraseimad või emotsionaalseimad ostud?
Vist päris kaootiliselt kulutan. Väga shopingu mees ei ole, et ma seda naudiks. Pigem lähen siis kui miskit tõesti vaja on ja kui juba kord lähen, siis võtan varuga. Tavaliselt väga pööraseks asi ei kipu, aga meenub, et ükskord ostsin 2 täpselt ühesugust jopet, kui üks mustaks läheb, saab teise selga panna. Aga see ost oli vaid seetõttu, et jopede hind oli naeruväärselt madal.

On teil mõni lemmikkauplus Eestis, välismaal?
Ei ole.

Milliseid brände eelistate?

Ka brändide puhul pean tunnistama, et valiku teen siiski tuginedes vaid sellele, kuidas ese mulle meeldib ja kui vastupidav ta võiks olla. Jalatsite puhul olen viimasel ajal eelistanud Ecco jalanõusid ning spordi tegemiseks Nike’i.

Millistes rõivastes tunnete end kõige mugavamalt ja paremini?
Kaks korda suurema numbriga dressides ehk oleks kõige mugavam. Ma arvan, et kui riie hästi selga istub ja muuga kokku sobib, tunnen ennast  kindlsti mugavalt, olgu selleks siis ülikond, mingi vaba-aja riietus või dressid.

Millise maa või kultuuri rõivastusstiil teiel kõige rohkem meeldib? Miks?
Võibolla India, kuigi pole veel ise sinna jõudnud. See tundub küll üks mugavamaid olevat. Aga tänapäeval tuleb tuleb mõjutusi nii erinevatest paikadest, et ei jõua jälgidagi, kust mingi stiil pärineda võiks.

Kas artistina valite oma riided ise, või kasutate stilisti abi?
Enamasti valin ise, kuid suurematel kontserditel või televisiooni esinemistel olen kasutanud ka stilisti abi. Vahel on vaja inimest, kes suudab sind ümbritsevaga paremini harmooniasse viia, kui enda silm selleks võimeline on.

Millal ja kus teid esinemas võib näha?
Suurematest esinemistest on märtsis toimuvad naistepäevakontserdid, kus astun üles koos Noorkuuga – 8. märtsil Tallinn Estonia Kontserdisaalis, 10. märtsil Tartu Vanemuise Kontserdimajas ja 11. märtsil Pärnu Kontserdimajas.


Tags assigned to this article:
Uku Suviste

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service