Reklaam:Andrus Orgo: Kartul pani mu maole kõva põntsu

Andrus Orgo (41) on üks kahest finalistist, kes realitisaates “Kaalust alla” kaalu langetab ning järgmisel nädalal finaalis võistleb. Andrus on tagantjärgi mõelnud, millest kunagi kehakaal nii suureks tõusis.

“Mu pereelus oli raskeid aegu, mis lõppesid perest lahkuminekuga. Üha enam leidsin siis lohutust toidust ja nii see kaal muudkui kasvas,” räägib Andrus Orgo ajakirjale Naisteleht, kelle maksimum kehakaal oli enne saatesse tulekut kuni 180 kg. “Olen lihtne maamees, kellele kartulit meeldib süüa. Vot see panigi mu maole kõva põntsu,” räägib mees, kes oma mälu järgi ainult kartulit sõigi.

Nüüd, tänu tervislikele eluviisidele ligi 50 kg kaotanud Andrus unistab naisevõtust. “No kui unistada, siis oleks mu lemmiknaine noorem kui 30aastane, blondide juuste ja siniste silmadega. Kindlasti ka sale,” kirjeldab Andrus.

Tänaseks on Andrus ka ühe ütluse võrra targem. “Mu eksnaine ütles kunagi, et kõigepealt pead armastama iseennast, siis hakkavad ka teised sind armastama. Pikka aega mõtlesin, et mida ta sellega küll mõelda võis?” märgib Andrus, kes teab nüüd vastust hästi.


Tags assigned to this article:
Andrus OrgoKaalust alla

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service