Reklaam:Marianna Link Gossip.ee-le: Ma ei ole kergeusklik, tundlik, järeleandlik ega unistaja

Saatest “Kaunitar ja geenius” kuulsaks saanud ning ka Gossip.ee-s aeg-ajalt vabakutselise ajakirjanikuna kaastöid tegev kaunis Marianna Link on naine, kes usub endasse. “Arvan, et meist igaühel on mingi saatus, kuid usun ka, et me ise saame seda muuta, seega usun iseendasse,” räägib särav ja armas Marianna Gossip.ee-le.

Mis tähtkujust te olete? Kas üldse või kui palju tähtkuju iseloomustus klapib teie iseloomuga?
Olen Vähi tähtkujust ning võiksin öelda, et Vähi iseloomustus ei kalpi minu iseloomuga. Vähke peetakse kergeusklikeks, tundlikeks, järeleandlikeks unistajateks, kes armastavad üksindust – mina olen nende omaduste täielik vastand. Mõned asjad aga siiski klapivad – vähke peetakse naiselikeks ja nad on ustavad sõbrad, seda võin ka enda kohta öelda. Minu puhul läheb paraktilislet täiesti täppi Hiina horoskoop – olen draakoni aastal sündinud. Draanonid on   põikpäised, enesekindlad, ausad, julged ning armastavad tähelepanu ja seltskonda, nagu mina.

Kas olete astroloogia vastu ka suuremat huvi tundnud, uurinud näiteks enda astroloogilist kaarti, lugenud vastavat kirjandust vms.? Kas ja kui palju te tähemärkidesse ja horoskoopidesse üldse usute? Kas loete näiteks lehesabadest päevaennustusi, uurite naisteajakirjadest suhtehoroskoope, enne suuremaid ettevõtmisi vaatate taevamärke jne?
Astroloogilist kaarti uurinud ei ole, ega ka mingit vastavat kirjandust lugenud. Aeg-ajalt viskan pilgu peale ajalehtedes või ajakirjades olevatele horoskoopidele. Päevahoroskoop mul tavaliselt täide ei lähe ja ma ka ei võta seda tõsiselt. Ma arvan lihtsalt, et tähtkuju järgi ei saa ühe päeva täpsusega midagi ennustada, küll aga võib mingeid soovitusi leida kuu- või aastahoroskoobist. Suhtehoroskoope pole ka kunagi jälginud ning oma elu ja tegemisi taevamärkide järgi ei sea.

Kuidas klapib teie tähtkuju teie lähedaste tähemärkidega? On teil mõni eluline näide stiilis „täpselt nagu horoskoobis!“

Minu lähedaste seas on nii sellisest tähtkujust inimesi, kes peaksid minu omaga hästi klappima, kui ka selliseid, kellega peaks meil olema raskusi suhtlemisel ja teineteise mõistmisel. Ometi saan kõigi oma lähedastega hästi läbi. Kui ka esineb tülisid, siis alati leiame mingi kompromissi, tähtkuju pole kunagi takistuseks saanud suhtlemisel.

Mida arvate ennustajatest? Kas olete ise kunagi nende juures käinud?

Olen alati uskunud, et on olemas inimesi, kes näevad asju ette ning olen ka mitmel korral mõelnud ennustaja juurde minna, kuid pole seda siiski veel teinud. Ei välista aga, et kunagi teen seda ja aravn, et ennustaja juures käimisel pole ka midagi halba. Lihtsalt ei tohi sellest n-ö sõltuvusse sattuda ja seda liiga tõsiselt võtta.

Kas usute saatusesse, ettemääratusse, mingisse kõrgemasse jõusse, mõni usub ingleid mõni Jumalat, mida-keda teie?

Arvan, et meist igaühel on mingi saatus, kuid usun ka, et me ise saame seda muuta, seega usun iseendasse.

Kas olete kunagi tundnud, et teil on erilisi võimeid? Näiteks tundnud mõnda sündmust ette, saanud telefonikõne kelleltki, kelle peale just mõtlesite, tajute vaime jne?

Olen näinud unenägudes asju ette, kuid ei pea seda mingiks eriliseks võimeks. Usun, et seda on igaühega juhtunud.

Loe lisaks:
VÄHK e. Cancer (22. juuni – 23. juuli)

Vähk on puikleva paljusõnalisuse vaikiv sõnameister. Tuulepea ja laterdaja ta igatahes ei ole. Ärge lootkegi, et ta esimesel kohtumisel teile oma hinge avab. Vähk ei usalda kunagi võõrast inimest, ning on palju asju, mida isegi tema parimad sõbrad temast ei tea. Vähk ei aja taga avalikku tähelepanu, nagu ekstrovertne Lõvi või veiderdajalik Ambur, ehkki, kui ta tahab, et teda märgataks, oskab ta mingi seesmise tunnetuse abil ennast ilma mingi vaevata seltskonna tähelepanu keskmesse saada. Ärge laske end tema tagasihoidlikkusest eksiteele juhtida. Salajas tunneb ta tähelepanust head meelt.

Vähid on vastuvõtlikud, kuid muutlikud nagu nende planeet Kuugi. Vähi meeleolud on seotud sünkroonselt Kuuga, alludes samale mõistauslikule lunaarmõjule, mis kutsub esile ookeani tõuse ja mõõnu. Kuu mõju on eriti tunda nende hingeelus ja nad näivad kummalistena ja mõistatuslikena. Võivad muutuda kergesti mängukanniks oma tunnetele ja tujudele. Nad on välismaailmale vastuvõtlikud, on kergeusklikud, õrnad, pehmed, painduvad ja järeleandlikud. Neile meeldib kuulda meelitusi, nad ei armasta tungida esiplaanile. 

Vähk on hea saladuste hoidja. Inimesed usaldavad talle kõhklematult oma saladusi, kuid tavalikselt tajub Vähi tundlik hing juba enne, mida talle öelda tahetakse. Vähk on sügavalt kaastundlik ja ülihea vaistuga. Ükski saladus ei jää tema eest varjule, kui see teda huvitab. Ta võib suurema vaevata teie kohta kõik teada saada, kuid tema enda salajasi mõtteid ei suuda te iialgi ära arvata. Ta varjab oma seesmisi tundeid kiivalt uudishimuliku pilgu eest.

Vähid on peenetundelised ja neil on peen intuitsioon, olles võimelised isegi hüpnotiseerima. Nad ei tunnista loogikat ja elavad oma enese kummaliste seaduste järgi. Mis teistele tühised, võib neile kujuneda tragöödiaks. Neil tekivad konfliktid kaasinimestega ja neil tuleb alatasa võidelda eluraskustega. Ka kalduvad nad sentimentaalsusesse ja neil on eriti kalduvus muutuda usklikuks. Kuid nad on ustavad sõbrad ja huvitavad vestlejad. Kuigi vähk võib olla püsimatu ja heitlik, oskab ta olla ka tundeline ja truu. Äraarvamatult võib kuri kulmukortsutus asenduda sõbraliku naeratusega.

Paljud Vähi tähtkuju all sündinud reisivad vastumeelselt, armastavad loodust ja üksindust. Tööl on tal iseloomu tõttu alati raskusi. Kuid ta on nõudlik enese ja teiste vastu. Need inimesed on mõtlejad õpetlase ja muusiku tüübid. Ande puudumisel on nad kohusetruud ametnikud ja teenistujad. Kummastki soost Vähid armastavad oma kodu kaasasündinud harda austusega. Vaevalt et ükski preester on oma altarit pidanud pühamaks kui Vähk seda kohta, kuhu ta on naelutanud oma kübaranagi.Kodu on tema jaoks paik, kus ta mängib, elab, armastab, unistab ja tunneb ennast turvalisena. Kui ta peab ameti tõttu läbi rändama pool maailma, pole ta kunagi täiesti õnnelik, kui tal pole kohta, mida ta võiks nimetada päris omaks.

Kõigile Vähi tähtkuju all sündinutele meeldib kodusus ja perekonnaelu. Naistest saavad head pereemad, sest nad erandlikult igatsevad elurõõme. Ka selle tähtkuju all sündinud meestes on alati midagi naiselikku, mille all nad sageli kannatavad. Vähi tähtkuju all sündinud naised on oma meestele ustavad ja kalduvad eneseohverdamisele, kohusetunne on neis üle kõige. Neist võivad saada kangelased või siis hüsteerikud. On üldiselt väga naiselikud.

Vaatamata sellele, kui palju Vähk on suutnud raha tallele panna, ei tunne ta end kunagi küllalt kindlustatuna. Samuti pole tähtis, kui palju teda armastatakse – talle on seda ikka vähe. Emotsioonid ei lase tal tunda end sedavõrd turvalisena, et ta võik täielikult lõdvestuda. Ta muretseb endale pidevalt vahendeid võitluseks kujuteldavate tulevikuohtude vastu.

Õnnenumbrid: 4, 13, 22, 31, 40, 49, 58
Värv: Hall, roheline
Mõjutav planeet: Kuu
Eleme
nt: Vesi
Domineeriv sõnapaar: Ma tunnen
Õnnepäev: Esmaspäev
Õnnekivi: Kuukivi, pärl
Metall: Hõbe
Lilled /taimed: Kukekannus, akantus

Kuulsaid Vähkisid läbi ajaloo:
John Quincy Adams, Louis Armstrong, Ingman Bergman, MIlton Berle, Julius Caesar, James Cagney, Marc Chagall, Jean Cocteau, George M. Cohan, Calvin Coolidge, Phyllis Diller, Stephen Foster, John Glenn, Oscar Hammerstein, Ernest Hemingway, Henry VIII, Helen Keller, Charles Laughton, Certrude Lawrence, Anne Lindbergh, Gina Lollobrigida, Marcel Proust, Rembrandt, John D. Rockefeller, nelson Rockefeller, Richard Rogers, Red Skelton, Barbara Stanwyck, Ringo Starr, Henry D. Thoreau, John Wanamaker, Windsori krahv, Andrew Wyeth


Tags assigned to this article:
Marianna Linkrubriik "Horoskoop"Vähk

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service