Reklaam:Kolmapäeval selgub saate “Kaalust alla” võitja

Juba järgmisel kolmapäeval näevad televaatajad, kes on realitysarja “Kaalust alla” kõige edukam kaalulangetaja. Ülipõnevas finaalis, mille võitjale kuulub 50 000 krooni, kohtuvad Inge Nõuakas ja Andrus Orgo.

Sarjas osalenud tosinast ülekaalulisest on end läbi rõõmude ja raskuste finaali võidelnud 31-aastane Inge Nõuakas Harjumaalt ning 41-aastane Andrus Orgo Lääne-Virumaalt.

Inge kaalus sarja tulles 99,9 kilo ja Andrus 155 kilogrammi, sarja salvestusperioodil kaotas Inge 11 ja Andrus 24 kilo. Samas on nii mõlemad finalistid kui ka kõik ülejäänud sarja osalised pärast salvestuste lõppu omal käel kaalu kaotamise ja treeningutega jätkanud, mis tähendab, et finaal tuleb väga põnev.

Kaalukate treeneri Eva Ottase sõnul tasub oodata pingelist lõpuheitlust, kuna võitu ihkavad mõlemad finalistid. “Nii Inge kui Andruse puhul on tunda suurt võidutahet,” ütles Ottas.

Treener Peeter Karask on sama meelt: “Andrus on tagasihoidlik, kuid väga järjepidev, ta pole allaandja, kasvõi kukub pikali, kuid ei jäta jonni. Samas on ka Inge tõsiselt tulemustele orienteeritud.”

Täna õhtul on eetris finaalieelne saade, kus näeb täpsemalt, kuidas on vahepeal läinud Ingel, Andrusel ja kõigil teistel ning kuidas nad kaalukaks lõpuks valmistuvad.

“Kaalust alla”  finaalsaade on TV3 eetris kolmapäeval, 27. jaanuaril, kell 20.00.

 Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service