Reklaam:Mare Bachmanni nipid, kuidas üle neljakümnene daam saab luua endast hoolitsetud mulje

Legendaarne grimeerija Mare Bachmann paljastab 8 olulist nippi, kuidas üle neljakümnene daam saab luua endast hoolitsetud mulje!

•Kõige olulisem on korras hambad. Meie, praeguse aja keskealised naised, oleme see Pomorini-põlvkond ja hädas oma hammastega. Vahel võtan huulepulga, et hakata inimesel huuli värvima, aga siis avab ta suu ja ma saan aru, et polegi mõtet – ta ei saa nagunii naeratada, mis ma siin ikka maalin ja tõmban tema suule liigset tähelepanu!

•Hoolitsetud näonahk. Selleks ei pea käima iga kuu kosmeetiku juures, aga näokreemi tuleb kasutada. Kas või sedasama sinises karbis Nivead, mida kasutas juba mu ema ja mida kasutan ise ka.

•Soeng. Tuleb leida juuksur, kes suudab lõigata niiviisi, et pärast on endal lihtne juukseid hooldada, ja kes aitaks leida ka oma stiili, kuidas juukseid kanda. Juuksed ei pea olema ilmtingimata värvitud, peaasi et pea on puhas ja soeng korrektne.

•Puudriga tuleks vanemas eas olla ettevaatlik, puuder läheb kortsu sisse ja kuivatab nahka. Jumestuskreem on küll vajalik. Ja selle juurde kindlasti põseruuž, sest niipea kui ühtlustada nägu, jääb see muidu lame.

•Lisaks mõni hea huulepliiats või mõnus huulepulk. Kui on juba jumestuskreem peal, tuleks kindlasti huuli toonitada, et suu ei oleks väike sinine riba seal vahel.

•Ripsmed kuluvad vanemas eas lühemaks. Nende värvimine võib osutuda raskeks – eriti, kui silmanägemine hakkab kehvemaks minema. Tihti ongi siis mõttekam ripsmeid üldse mitte värvida. Aga kes tahab silma rõhutada – miks mitte panna endale ripsmepikendusi. Neid on olemas erinevas pikkuses, need ei pea ulatuma kulmudeni. Siis ei ole vaja ripsmeid värvida.

•Kulmudega ettevaatust! Sageli naised arvavad, et kulm peab peas olema ja aeg-ajalt on siiamaani näha keemiliselt naha peale värvitud kulme, mis kedagi ei kaunista, teevad ainult näo kurjaks.

•Prillikandjail on kaval osta endale ilusad prillid. Kui on efektsed prillid, pole vaja üldse ripsmeid värvida. Efektseid prille ei maksa karta.


Tags assigned to this article:
grimeerijagrimmmake upMare Bachmann

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service