Reklaam:Kas Lenna suudlemine ajas Rasmus Kaljujärve lõplikult Mirteliga lahku?

Väidetavalt on näitleja Rasmus Kaljujärv ahastuses, sest mehel oli läinud aasta lõpus võimalus oma ekskallima Mirteli süda tagasi võita, kuid ta mängis selle käest.

Kroonika kirjutab, et Rasmus Kaljujärv uputanud ahastuse pudelisse. “Ta oli kaks päeva täiesti maani täis ja ulgus, et ükski naine teda ei taha ja et oma ainsa armastuse on ta ka maha maganud,” pajatab anonüümseks jääda sooviv allikas.

Kaks aastat tagasi lahku läinud Rasmuse ja Mirtel Pohla suhe hakkas tõsisemaid tuure võtma mullu novembris. Sellel ajal oli Mirtel selja taha jätnud aastapikkuse suhte Tambet Tuisuga.

Tegelikult pole Mirtel ja Rasmus pärast lahkuminekut teineteisest päriselt üle saanudki. Üks 2008.aasta suvel seriaali “Tuulepealne maa” võtetel osalenu räägib, et sarja väntamise ajal olevat paljud naised Rasmusesse armunud olnud, aga too veetis kõik vabad hetked Mirteliga.

“Istusid iga vaba momendi põõsastes ja musitasid. Ise nimetasid seda naljaks,” imestab sarja juures töötanud naine.

Kuuldavasti ajanud Mirteli endast lõplikult välja Delfi TV-le antud kelmikas intrevjuu, kus Rasmus suudleb R2 aastahiti peol Lenna Kuurmaaga.Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service