Reklaam:Mariann Saar Gossip.ee-le: “Kui suunata millessegi piisavalt positiivset energiat ja tahtmist, siis peab see varem või hiljem ikkagi töötama”

2007. aastal realitisaates “Eesti otsib superstaari” osalenud kaunis noor laulja Mariann Saar räägib, et eenustaja juures ta käinud pole, lehesaba horoskoope ei usu ning astroloogiaga pole samuti kokku puutunud. Kaunis neiu usub aga energiaringlusesse. “Ise usun ma energiaringlusesse. Kui suunata millessegi piisavalt positiivset energiat (tööd) ja tahtmist, siis peab see varem või hiljem ikkagi töötama,” räägib Mariann Saar Gossip.ee- le.

Mis tähtkujust te olete? Kas üldse või kui palju tähtkuju iseloomustus klapib teie iseloomuga?
Mina olen Kaalude tähtkuju ja nii palju kui ma olen lugenud igasugu horoskoope ja asju, siis on küll mõningaid asju, mis lähevad väga täppi ja siis mõningaid asju, mis mulle meeldiks mõelda, et lähevad. Otsustusvõime pidi Kaaludel raskesti tulema, see on küll tõsi. Edevad ja kapriissed pidime ka olema, see kipub perekeskis ka pigem tõsi olema. Samas, kui inimsuhetele mõelda, siis suur suhtleja ma pigem ei ole ja Kaalud pidid selles tugevad olema. Mina küll mitte.

Kas olete astroloogia vastu ka suuremat huvi tundnud, uurinud näiteks enda astroloogilist kaarti, lugenud vastavat kirjandust vms.? Kas ja kui palju te tähemärkidesse ja horoskoopidesse üldse usute? Kas loete näiteks lehesabadest päevaennustusi, uurite naisteajakirjadest suhtehoroskoope, enne suuremaid ettevõtmisi vaatate taevamärke jne?
Astroloogiat ei ole lähemalt uurinud, horoskoope olen ka juhtunud lugema pigem kogemata ja nende järgi ei ole siiani ka tegutsenud. Ajalehenurkadelt päevaennustusi ei loe.

Mida arvate ennustajatest? Kas olete ise kunagi nende juures käinud?
Ennustaja juures ei ole kunagi käinud, küll aga on mõni tuttav, kes on ja need, kes sellest on rääkinud, siis tegelikult positiivselt.

Kas usute saatusesse, ettemääratusse, mingisse kõrgemasse jõusse, mõni usub ingleid mõni Jumalat, mida-keda teie?
Ise usun ma energiaringlusesse. Kui suunata millessegi piisavalt positiivset energiat (tööd) ja tahtmist, siis peab see varem või hiljem ikkagi töötama.

Kas olete kunagi tundnud, et teil on erilisi võimeid? Näiteks tundnud mõnda sündmust ette, saanud telefonikõne kelleltki, kelle peale just mõtlesite, tajute vaime jne?
Selgeltnägija võimeid endal siiani pole tuvastnud. Sõpradega on ikka mõnikord selline tore telepaatia, et mõtlen kellelegi ja saan siis täpselt telefonikõne, aga selle ja väikese deja vu´ga on asjad piirdunud.

 

Loe lisaks:
KAALUD (24. sept – 23. oktoober)

Kaalud on sodiaagimärk, mida seostatakse Kaalude tähtkujuga. Kaalud on ainuke sodiaagimärk, mis ei kujuta elusolendit. Kaalud on tavaliselt kõige tsiviliseeritumad kõigist kaheteistkümnest sodiaagimärgist ja üsna tihti ka hea väljanägemisega. Neil on elegantsi, sarmi ja head maitset. Kaalud on lahked, väga õrnad, ilu ja harmoonia armastajad.

Kaalusid peetakse sageli kõige tasakaalukamaks märgiks, kuid see pole ilmtingimata nii. Kaalud on kahevahel olevad isikud, kes võivad metsikult võnkuda kahe äärmuse vahel või jääda üldse erapooletuks. Kaalud võivad kohaneda, end kohandada ja minna kompromissidele, et kõik oleksid õnnelikud, kuid sisemuses on nad väga sitke iseloomuga. Suhe on Kaaludele otsustava tähtsusega, sest üksinda tunnevad nad end ebatäiuslikena.

Kaalud suudavad hästi kritiseerida. Nad ei salli vaidlusi, kuid on heameelega ise ägedas vaidluses. Kaalude suureks miinuseks on nende otsustusvõimetus. Nad kahtlevad ja kõhklevad alatihti ning ei suuda ise otsustada ja vajavad teiste abi. Samuti on nad väga flirtivad ja ka pealiskaudsed.

Märksõnad, mis iseloomustavad Kaalusid:
Suhe, harmoonia, partnernlus, koostöö,diplomaatiline, lepitamine, perfekstionist, otsustustusvõimetu, kompromiss, ebasiirus, kohtumõistmine, kooskõlastamine, kahandamine, kahevahelolek, pinnapealmine, rahuarmastav, meelepärane, esteetiline, otsusekindel.

Kuulsad Kaalud läbi ajaloo: Julie Andrews, Birgitte Bardot, David Ben-Gurion, Sarah Bernhardt, Charles Boyer, Charlie Brown, Truman Capote, Dwight Eisenhower, T.S. Eliot, William Faulkner, Mahatma Gandhi, George Gershwin, Graham Greene, Helen Hayes, Rita Hayworth, Charlton Heston, Deborah Kerr, John Lennon, Walter Lippmann, Fraz Liszt, Mickey Mantle, Marcello Mastroianni, Nietzsche, Eugene O´Neill, Dr. J.B. Rhine, Eleanor Roosevelt, Ed Sullivan, Michael Todd jr., Oscar Wilde, Thomas Wolfe jne.

Element: õhk
Polaarsus: positiivne
Omadus: kardinaalne
Kehaosa: neerud, käed, selg
Valitsejad: Veenus
Vastasmärk: Marss
Eksaltatsioon: Saturn
Langus: Päike
Sünnikivi: opaal, kvarts
Värvid: roosa, kahvaturoheline, sinine, lavender
Numbrid: neli, seitse
Nädalapäev: reede
Vääriskivi: lasuriit, kvarts, turmaliin
Metall: teras, kuld, plaatina


Tags assigned to this article:
KaaludMariann Saarrubriik "Horoskoop"

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service