Reklaam:Anna-Maria Galojan: “Pole lasknud ennast vaktsineerida ega tee seda enne, kui vastava soovituse annab mu “ihuarst””

Kaunis noor poliitik Anna-Maria Galojan on kindel, et seagripp pole midagi ohtlikku. “Kuna iga uut asja on vaja kuidagi nimetada, sai see gripiviiruse tüüp meedias algselt nimeks “seagripp”, samas suremus on väike ja sead paranevad tavaliselt 7-10 päeva jooksul,” räägib Anna-Maria Gossip.ee-le. Tervise retsept on tal aga väga lihtne: “Ela tervislikult!”

Kuidas hoidute seagripist? Kas olete vaktsineerinud ennast, otsustate veel vakstsineerida?
Kuna iga uut asja on vaja kuidagi nimetada, sai see gripiviiruse tüüp meedias algselt nimeks “seagripp”, samas suremus on väike ja sead paranevad tavaliselt 7-10 päeva jooksul.

Uue gripiviiruse A/H1N1 sümptomid on sarnased tavalisele hooajalisele gripile. Kuna viiruse vastased ravimid on retseptiravimid, siis määrab vajaliku ravimi patsiendile arst, antibiootikumidest gripi puhul erilist abi pole.

Maailma Terviseorganisatsioon (WHO) ei ole hetkel ka mingeid reisipiiranguid kehtestanud. Mis ei taksita ka reisimist. Pole lasknud ennast vaktsineerida ega  tee seda enne, kui vastava soovituse annab mu “ihuarst”, keda usaldan piiritult ehk mu ema.

Kui tekib seagripi suhtes küsimusi või kahtlus, et oled nakatunud, siis on olemas ka perearsti nõuandetelefon 1220, kus saad vastuseid gripiteematilistele küsimustele.

Mida arvate alternatiivmeditsiinist?
Küsimus on selles, et mida pidada alternatiivmeditsiiniks? Kas sibula ja küüslaugu söömist või mee ja sooja tee või piima joomist kähiseva kurgu juures? See on täiesti normaalne käitumine. Selles mõttes, et kui tõesti on asi nii kaugel, et lihtsaid taimeteesid nimetatakse alternatiivmeditsiiniks, siis pooldan seda. Samas, kui tervislik seisund on tõsine, siis tuleb võtta ühendust arstiga.

Milline on teie “tervise” retsept?
Minu tervise retsept on ilmselt triviaalne – ela tervislikult. Maga piisavalt, olla oma võimaluste piires füüsiliselt aktiivne, väldi stressi, joo piisavalt vedelikku ja söö täisväärtuslikku toitu. Mina olen avastanud sel hooajal ka küüslaaugukapslid.

Siiski, olen veendunud, et kõige olulisem on ümbritseda ennast kallite ja armaste inimestega, kes hoolivad Sinust ja keda hoiad ka Sina. Minu jaoks see ongi kõge olulisem tervise ja heaolu retsept!

Incorrect URL attribute defined
Tags assigned to this article:
Anna-Maria Galojan

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service