Reklaam:Anne Arrak Gossip.ee-le: “Inimeste unenägudel on mingi seos kas mineviku või tulevikuga”

2010. aastal realitisaates “Eesti otsib superstaari” edukalt osalenud kaunis lauljanna Anne Arrak usub, et mõttega saab asju mõjutada. “Usun näiteks selliseid asju, et mõttejõul saab mõjutata füüsist ning ka oma elukäiku. Samuti usun, et lisaks materjaalsele maailmale eksisteerib sellega paralleelselt ka midagi teistsugust, hingelist,” räägib Anne Gossip.ee-le.

Mis tähtkujust te olete? Kas üldse või kui palju tähtkuju iseloomustus klapib teie iseloomuga?
Olen Kaalude tähtkujust. Ma pole eriti lugenud Kaalude iseloomustusi, seega ei oska vastata, kas need klapivad minu iseloomuga või ei. Tean ainult seda, et otsuste tegemisel ma “kaalun” alati hästi pikalt küll.

Kas olete astroloogia vastu ka suuremat huvi tundnud, uurinud näiteks enda astroloogilist kaarti, lugenud vastavat kirjandust vms.?

Ei ole kahjuks.

Kas ja kui palju te tähemärkidesse ja horoskoopidesse üldse usute? Kas loete näiteks lehesabadest päevaennustusi, uurite naisteajakirjadest suhtehoroskoope, enne suuremaid ettevõtmisi vaatate taevamärke jne?
Vahest loen lehest päevaennustusi küll, kuid ega eriti nendesse ei usu ja ei hakka oma päeva selle järgi seadma. Ma pigem usun, et inimeste unenägudel on mingi seos kas mineviku või tulevikuga, see teema huvitab mind natuke rohkem.

Kuidas klapib teie tähtkuju teie lähedaste tähemärkidega? On teil mõni eluline näide stiilis „täpselt nagu horoskoobis!“

Mul ei püsi oma lähedaste tähemärgid peaski, rääkimata sellest, et ma teaks kas minu oma sobib nendega või ei.

Mida arvate ennustajatest? Kas olete ise kunagi nende juures käinud?

Senimaani pole ühegi ennustaja juures käinud, kuid ma usun, et on olemas inimesi, kellel tõesti on olemas mingisuguseid võimeid.

Kas usute saatusesse, ettemääratusse, mingisse kõrgemasse jõusse, mõni usub ingleid mõni Jumalat, mida-keda teie?

Usun näiteks selliseid asju, et mõttejõul saab mõjutata füüsist ning ka oma elukäiku. Samuti usun, et lisaks materjaalsele maailmale eksisteerib sellega paralleelselt ka midagi teistsugust, hingelist. Jumalasse, kui ühte kindlasse “vaimu” ma ei usu, pigem mingisse üldisemasse jõusse, mis salamisi suunab ja mõjutab meie elu.

Kas olete kunagi tundnud, et teil on erilisi võimeid? Näiteks tundnud mõnda sündmust ette, saanud telefonikõne kelleltki, kelle peale just mõtlesite, tajute vaime jne?
Selliseid asju pole ma kunagi enda juures täheldanud, kuid ma olen alati unistanud sellest, et ma suudaks võluda, nagu Harry Potteri maailmas.

Loe lisaks:
KAALUD (24. sept – 23. oktoober)

Kaalud on sodiaagimärk, mida seostatakse Kaalude tähtkujuga. Kaalud on ainuke sodiaagimärk, mis ei kujuta elusolendit. Kaalud on tavaliselt kõige tsiviliseeritumad kõigist kaheteistkümnest sodiaagimärgist ja üsna tihti ka hea väljanägemisega. Neil on elegantsi, sarmi ja head maitset. Kaalud on lahked, väga õrnad, ilu ja harmoonia armastajad.

Kaalusid peetakse sageli kõige tasakaalukamaks märgiks, kuid see pole ilmtingimata nii. Kaalud on kahevahel olevad isikud, kes võivad metsikult võnkuda kahe äärmuse vahel või jääda üldse erapooletuks. Kaalud võivad kohaneda, end kohandada ja minna kompromissidele, et kõik oleksid õnnelikud, kuid sisemuses on nad väga sitke iseloomuga. Suhe on Kaaludele otsustava tähtsusega, sest üksinda tunnevad nad end ebatäiuslikena.

Kaalud suudavad hästi kritiseerida. Nad ei salli vaidlusi, kuid on heameelega ise ägedas vaidluses. Kaalude suureks miinuseks on nende otsustusvõimetus. Nad kahtlevad ja kõhklevad alatihti ning ei suuda ise otsustada ja vajavad teiste abi. Samuti on nad väga flirtivad ja ka pealiskaudsed.

Märksõnad, mis iseloomustavad Kaalusid:
Suhe, harmoonia, partnernlus, koostöö,diplomaatiline, lepitamine, perfekstionist, otsustustusvõimetu, kompromiss, ebasiirus, kohtumõistmine, kooskõlastamine, kahandamine, kahevahelolek, pinnapealmine, rahuarmastav, meelepärane, esteetiline, otsusekindel.

Kuulsad Kaalud läbi ajaloo: Julie Andrews, Birgitte Bardot, David Ben-Gurion, Sarah Bernhardt, Charles Boyer, Charlie Brown, Truman Capote, Dwight Eisenhower, T.S. Eliot, William Faulkner, Mahatma Gandhi, George Gershwin, Graham Greene, Helen Hayes, Rita Hayworth, Charlton Heston, Deborah Kerr, John Lennon, Walter Lippmann, Fraz Liszt, Mickey Mantle, Marcello Mastroianni, Nietzsche, Eugene O´Neill, Dr. J.B. Rhine, Eleanor Roosevelt, Ed Sullivan, Michael Todd jr., Oscar Wilde, Thomas Wolfe jne.

Element: õhk
Polaarsus: positiivne
Omadus: kardinaalne
Kehaosa: neerud, käed, selg
Valitsejad: Veenus
Vastasmärk: Marss
Eksaltatsioon: Saturn
Langus: Päike
Sünnikivi: opaal, kvarts
Värvid: roosa, kahvaturoheline, sinine, lavender
Numbrid: neli, seitse
Nädalapäev: reede
Vääriskivi: lasuriit, kvarts, turmaliin
Metall: teras, kuld, plaatina

 


Tags assigned to this article:
Anne ArrakEesti otsib superstaari

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service