Reklaam:



Alla Pugatšova hüvastijätuturnee

11.veebruar, Saku Suurhall – Alla Pugatšova hüvastijätuturnee ainus kontsert Eestis!

Vene estraadikuulsuse säravat esinemist toetavad Brois Krasnovi võimas lavašõu ja Valentin Judaškini erakordsed lavakostüümid.

Piletid müügil alates 3. septembrist.
10. septembrini ostes võidate piletihinnas 15%.

„Lendan ära Maalt, ärge mind äratage, näen und – armastusest …” – need primadonna uue laulu sõnad on pealkirjaks lauljanna turneele. Publikut ootab peegelseintega lavaruum, imelised ja üllatavad esinemiskostüümid. Alla Pugatšova kontsert „Armastuse unenäod” koosneb 28 laulust. Programmi esitledes ütles primadonna: ”Kõige tähtsam unenägu on minu oma elu. Kui ma oma lauljateest alles unistasin, ei julgenud ma lootagi, et kõik kunagi ka tõelisuseks saab. Ma poleks arvanud, et vaatajaist kujuneb mu elu suurim armastus. Unenägu võib haihtuda, kui vaid elus kõik alles jääks. Suur tänu sulle, publik, et sa mul olemas oled!”

Venemaal ja Ukrainas juba alanud kontsertturnee piletite õnnelikud omanikud kinnitavad, et oodata on eriliselt head šõud. Pugatšova esinemine on väga kaasaegne ja sügavalt hingestatud. Lauljanna on vaatajaga siiras ja avameelne.

„Tunnen eelnevalt rõõmu sellest, et kohtun tuuril ka oma vanade sõpradega,” on Alla Pugatšova ise öelnud. „Võin öelda vaid üht: kava koosneb armastuslauludest – tuttavatest ja tundmatutest.”

„Vahel ei suuda esinejad dekoratsioonidega toime tulla, need isegi segavad esinejat. Pugatšoval on aga hämmastav omadus – ta suudab „lava kanda” nagu esinemiskostüümi,” ütles esietenduse eel lavakunstnik Boris Krasnov ja lisas: „Põhiline on õmmelda talle õige „kostüüm” ja anda väljapaistva laulja emotsioonidele õige ümbrus ja atmosfäär, et need saaks avalduda täies mahus. Tuleb saavutada see, et vaataja saaks sulgeda silmad ja lennata koos temaga, mitte isegi niivõrd koos tema laulu kuivõrd emotsiooniga. Projektis „Armastuse unenäod” kasutame ülikaasaegseid tehnilisi võtteid, ebatavalisi ja üllatavalt värvikaid dekoratsioone.”

Pileti hinnad:
• Hinnad vahemikus 390.- kuni 1690.- (vastavalt istekohale).
• Restoranipilet 2590.-
• Ratastoolikoht 390.-

Restoranipilet sisaldab pääset üritusele ning kohta lauas vaatega lavale koos restoranis pakutava buffe’ga.
Vaata menüüd SIIT->

Ratastoolikohad asuvad sektori 103 taga, saatja pääseb üritusele tasuta, kuid talle ei kindlustata eraldi istekohta.
Ratastoolipileteid on võimalik osta Piletilevi müügipunktidest või broneerida aadressil info@piletilevi.ee (internetipoest neid osta ei saa).
Ratastoolipiletiga sissepääs B1 pääslast.

Vanusepiirangut ei ole.
Lapsele kuni 4 a. sissepääs tasuta, juhul kui istub piletiga saatja süles.

Piletid müügil toimumise päeval kohapeal kell 17:00-20:00.

Uksed avatakse kell 17:00, algus kell 19:00.


Tags assigned to this article:
Alla PugatšovaBrois KrasnovValentin Judaškin

Reklaam:






Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service