Reklaam:Swedbanki makroanalüütik Maris Lauri: kõige hullem läks juba mööda

Swedbanki makroanalüütik Maris Lauri on seisukohal, et ettevõtluse jaoks on kõige hullem möödas ning kõige olulisemad otsused juba tehtud.

“Kerge aasta see kindlasti ei tule, kuid kõige hullem on möödas. Kriis hakkas 2008 ja suurem osa on olulised otsused juba teinud,” rääkis Lauri Äripäevale. “Samas, kes ei mõtle pikalt ette, neile võib 2010 viimaseks jääda.”

Lauri märkis, et need, kes said, oleks pidanud juba 2009. aastal investeerima. “Alati ei pea investeerima seadmetesse või kinnisvarasse, investeerida võiks näiteks inimestesse. Neil, kes on pidevalt parendustesse investeerinud, ei pea tuleva aasta investeeringud olema kuigi suured, kuid kahe aasta taguste investeeringutega täna enam edasi minna ei saa,” selgitas ta.

Lauri ütles: “Selleks, et laieneda, peaks ettevõtted valmis olema kogu aeg. Kriis annab laienemiseks kõige paremad võimalused. Ei saa aga öelda, et nüüd oleks soodus aeg läbi, kõik oleneb konkreetsest olukorrast ja situatsioonist ning mida ettevõtte omanikud teha tahavad.”


Tags assigned to this article:
analüüsmakroanalüütikMaris LauriSwedbank

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service