Reklaam:Andres Koger: hüsteeria asendub apaatiaga

Ehitusettevõtja Andres Koger ütles ajakirjale Saldo, et tuleval aastal asendub hüsteeria apaatiaga: ehitusettevõtjate vennatapusõda raugeb, kuna konkurendid on verest tühjaks jooksnud.

“Aasta 2010 kujuneb nendele ehitajatele, kes Eestis juhuslikult mõne tööotsa saavad, igas mõttes tõsiseks katsumuseks. Ehitusmeeste kordades vähenenud sissetulekud jätavad suure jälje moraalile, väärtushinnangutele ja loomulikult riigi sissetulekutele. Südamega ehitajal on raske omaks võtta täna kehtivat turureeglit: ellu jääb see, kes rohkem vassida oskab,” rääkis Koger.

 “Järgmisel aastal pole keskkond enam hüsteeriline nagu tänavu, vaid pigem apaatne. Vennatapusõda ehitajate vahel võtab pöördeid maah. Põhjus pole siin mitte võitlusvaimu vähenemine, vaid pigem asjaolu, et rivaalid on verest tühjaks jooksnud, mistõttu ei suudeta millegi konstruktiivsega välja tulla,” lisas ta.

Ehitusettevõtete ees seisab Kogeri sõnul kaks peamist valikut: kas lõpetada tegevus või vegeteerida tühikäigul. Lootus ilma keretäieta välismaalt tööd saada on väike.


Tags assigned to this article:
Andres Koger

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service