Reklaam:“Jõulutähed” – Maarja ja Koit Toome jõulukontsert

25. detsember 16:00, Kaarli kirik, Tallinn

Detsembris toob Star Management kuulajani Maarja ja Koit Toome kontserdisarja “Jõulutähed”. Kirikukontsertidel üle Eesti kõlab kaunis jõulu- ja talveajast inspireeritud looming akustilise ansambli saatel. Maarja ja Koit on viimaste aastate jooksul andnud vaid üksikuid ühiseid kontserte ning seetõttu tõotab sarjast “Jõulutähed“ saada tänavuse jõulukuu eksklusiivsemaid muusikasündmusi. Seekordsed kontserdid on jätkuks traditsioonile, mille raames varem on teiste hulgas üles astunud Marko Matvere, Liisi Koikson, Rain Simmul ja Nukuteatri laulukoor. Üritustel kõlaval laulud on talletatud ka Maarja värskele jõuluplaadile “Jõuluingel”, mis on kauplustes saadaval alates 16.11.2009.

_____________

Pileti hind tavakliendile 195.-
EMT Topeltpluss klientidele vastava kupongi esitamisel Piletilevi kassas või e-kupongi numbri sisestamisel internetipoes pileti hind 137.-
1 kupong = kuni 2 soodsamat piletit. EMT Topeltpluss pileteid on piiratud koguses – kampaania kestab kuni pileteid jätkub! Internetipoest ostes valida peale sooduskoodi sisestamist rippmenüüst hinnaklassiks “EMT Topelt+ kupongiga.
Sülelapsele ja koolieelikutele sissepääs tasuta.
Eelmüük Piletilevis lõpeb toimumise päeval kell 12:00.
Piletid müügil ka enne algust kohapeal.

Sissepääs avatakse 1 tund enne algust.
Kontserdi kestus 1 tund 20 min.
Fotoaparaat, kaamera – ei ole lubatud.

Piletiinfo: Pileti hind tavakliendile 195.-. Sülelapsele ja koolieelikutele sissepääs tasuta. EMT Topeltpluss klientidele soodustus.


Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service