Reklaam:“Sind otsides” üritab seekord võimatut

Homses telesaates “Sind otsides” loodavad Evi, Jaanus ja Sirje leida oma õde, keda nad nägid viimati enne jõule 35 aastat tagasi, siis, kui väike Juta oli 8-kuune.

“See lugu algab nii õnnetult, kui üldse on võimalik ette kujutada,” ütleb saate autor Vahur Kersna. “Kuid näitab, kuidas ka eriliselt hulludest olukordadest võib välja tulla säilitades mõistuse, inimlikkuse ja sooja südame.”

Peale kolm ja pool aastakümmet tagasi toimunud traagilisi sündmusi sattusid toona 13-aastane Evi, seitsmene Jaanus ja kuuene Sirje kõik erinevatesse lastekodudesse. Juta kadus neil silmist.

“Mitte hetkekski ei jätnud ma lootust pere uuesti kokku saada,” ütleb Evi, kes võttis täisealiseks saades kohe venna ja õe enda juurde. 35 aastat on nad otsinud noorimat õde Jutat, kuid tulutult.

“Iga selles vanuses naist tänaval vaatad ja mõtled – äkki on Juta,” tunnistab Sirje. “See on nii nagu oleks üks osa hingest ikkagi puudu,” sõnab ka Evi.

“Selle looga tegelema asudes oli meil vaid üks habras niidiots – Evi tädi jutt, kes oma sõnul andis 8- kuuse Juta ära tundmatutele inimestele Paldiski raudteejaama perroonil,” räägib saate toimetaja Iiris Saluri.

“Ees seisis suur töö ja lootus, et äkki on saatus ka sel korral meile armuline.”

Sind otsides” on eetris laupäeval kell 20.00 ETVs.

 

 


Tags assigned to this article:
Iiris SaluriSind otsidesVahur Kersna

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service