Reklaam:Eesti Drum´n´Bass vol3 esitluspidu Rotermanni Prooviveskis

7. detsembril ilmub kolmas Eesti trummi ja bassi kogumik – EESTI DRUM´N´BASS vol 3. Sel reedel Rotermanni Prooviveskis toimuval esitluspeol olijatel on aga võimalik plaat enne teisi soetada. Esitluspeol presenteerivad oma muusikat 13 artisti: Leslie Da Bass, Raiden, S.I.N, Mutated Forms, Dzheimz, Stare, Mark Slavin, Moral Fibre, Infarkt, Prospecta, Qba, To-Sha ja L.Eazy

Kogumikplaat on mahukas – Eesti Drum´n´Bass vol3 hõlmab endas 15 lugu erinevatelt autoritelt, kokku üle tunni elektroonilist muusikat. Plaadil kõlavad erinevad drum´n´bass lood autoritelt: Leslie DaBass, Raiden, Mutated Forms, S.I.N, Inztance, 007 (aka Dzheimz), Qba, Critikal, Lizon, Snowcats, Moral Fibre, Infarkt, Prospecta,  Siimsalabim ning Palat nr 15. Hashi ja Demie remixituna. Zanriliselt on plaat mitmekesine, kõlavad nii rahulikud, karmid, meloodilised, minimalistlikud kui energilised lood.

Eesti Drum´n´Bass vol3 plaadiga on kaasas ka 6 boonuslugu artistidelt Mark Slavin, Stare, Bladetone, Bone, Ekvalizer ja Audioholic. Boonuslood on tasuta alla laetavad CD-plaadil kirjeldatud kohas ja viisil. Samuti on võimalus esimesel 200. plaadi ostjal saada tasuta pääse 18.detsembril Saku Suurhallis toimuvale Pirate Station´ile.

Esimene eesti trummi ja bassi kogumik, Dynamu Bass, ilmus 2003. aastal. Teine, Eesti Drum´n´Bass vol2 2007.aasta detsembris. Eesti Drum´n´Bass vol3 ilmub 7. detsembril 2009.a. Plaati on võimalik soetada ka esitluspeol.

4. detsembri EESTI DRUM´N´BASS vol3 esitluspidu algab kell 23:00. Toimumiskohaks Rotermanni Prooviveski (Roseni 8)
Pilet enne südaööd 75, hiljem flaieriga 100, teistele 125 krooni
(kohapeal saab arveldada vaid sularahas).


Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service