Reklaam:Jaanika Vilipo Gossip.ee´le: “Mulle ei ole meeltmööda umbsed kaubanduskeskused ja massides trügimine”

Kaunis lauljanna Jaanika Vilipo räägib Gossip.ee´le, et rasketel aegadel on oluline kokkuhoidmine. “Keerulistel aegadel on oluline pere- ja sõprade kokkuhoidmine. Kõlab võibolla kulunud lausena, aga nii lihtsalt on.” Endine Suntribe laulja ning saates “Missid” ja “Eesti otsib superstaari” osalenud alati särav kaunitar kinnitab, et sisemine sära ja enesekindlus trumpab üle ka kõige kallimad Jimmy Choo kingakesed.

Kuidas praegusel masu ajal vähima rahakuluga jõulu- ja aastavahetuse peol glamuurselt särada?
Keerulistel aegadel on oluline pere- ja sõprade kokkuhoidmine. See on kindlasti olulisem, kui osavõtt glamuursest peost. Kõlab võibolla kulunud lausena, aga nii lihtsalt on. Alati saab kodus teha hubase koosviibimise. Kusjuures ei tule kulukam, kui lepitakse kokku, et iga külaline toob midagi kaasa. Pealegi on päris vahva sõpradega koos jõulurooga vaaritada.

Kui aga tõesti üritusele minek liiga ahvatlev, siis ei ole oluline uus kleit – vanast saab aksessuaaride lisamisel nagu uus. Ja ka värske soeng võib imet teha. Tähtis on siikohal ikkagi sisemine sära ja enesekindlus. Siis ei oma enam tähtsust, kas oled ostnud eelmisel päeval uuskasutusest ridiküli või liugled Jimmy Choo kingakestes.

Mis te arvate, milline Jõulukingitus on alati õigel kohal ja millega mööda panna ei saa?

Arvan, et ühe inimese eluaja jooksul on Jõule päris palju. Seepärast võib üks tuba laeni täis saada mõttetust pudi-padist. Head kingitused on minu jaoks praktilised ja kindlasti otse südamest. Kontserdipiletid ja väärtuslikud raamatud on alati teretulnud kingitused (raamaturiiulid võivad olla lookas). Kindlasti on stressirohkel ajal hea kingitus spa-hoolitsus. Aga tegelikult võib parim kingitus olla kasvõi kohtumine sõbraga, keda pole ammu näinud.

Kui suure summa olete planeerinud Jõulukingitusteks sellel aastal?

Pole alustanud veel jõulupoodlemist, aga üritan niimoodi vaikselt armsaid inimesi meeles pidada. Mulle ei ole meeltmööda umbsed kaubanduskeskused ja massides trügimine.

Kõige paremaid kingitusi oskavad tavaliselt inimesed iseendale teha, sest teavad oma soove ja eelistusi. Milliseid meeldejäävaid kingitusi olete endale teinud?

Ma pole eriline enese hellitaja. Teen kingituse (jutumärkides) siis, kui on praktiline vajadus. Shokolaadist pole kunagi küllalt ja mõnikord kingin endale lilli, kui pole kelleltki neid ammu saanud.

Kas olete kogenud n-ö Jõuluimet? (on teie või mõne teie lähedasega Jõuluajal mõni sõna otseses mõttes ime juhtunud? Näiteks terve nahaga autoavariist pääsemine või midagi muud analoogset)
Jõuluime oleks juba see, kui valge lumi maha tuleks!


Tags assigned to this article:
Jaanika Vilipo

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service